نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حماسه کامالا هریس با بیوگرافی دیگری ادامه می یابد newkerala.com # 10605

[ad_1]


دهلی نو ، 18 ژانویه: مادر شمالا هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده ، یک بار گفت ، این بیوگرافی صریح و الهام بخش از یک نماد زن را گفت: “کمالا ، شما ممکن است اولین کسی باشید که بسیاری از کارها را انجام می دهید ، اما مطمئن شوید که آخرین نفر نیستید.” لحظه ای که وی در روزی که کار خود را در 20 ژانویه آغاز می کند آزاد خواهد شد. در کنار The Path of Kamala ، زندگینامه دیگری به نام Kamala Harris ، تاریخ آمریکایی که در ساحل هند آغاز شد (هاچت) آمده است ، که داستان خارق العاده و الهام بخش این زن شجاع و کاریزماتیک ، پیشگام خود را ادامه می دهد. به نمادی تبدیل شده است که بسیاری از مردم به امید جهانی فراگیرتر به دنبال آن هستند. صعود الهام بخش او به قله نوید می دهد که او آخرین زنی نخواهد بود که این کوه را فتح خواهد کرد.

در این داستان جذاب ، خوانندگان نگاهی اجمالی به سالهای پیدایش هریس با مادر و خواهرش می اندازند ، و تأثیر ویژه ای که مادرش ، شمالا گوپالان ، بر زندگی و جهان بینی او دارد.

او ایده هایی را ایجاد می کند که هریس را به قانونگذاری علاقه مند کرده و سهم بزرگی را که در چندین زمینه از سیاست و جامعه آمریکا قبل از پیوستن به رقابت های ریاست جمهوری داشته است.

نویسنده ، Hansa Makhijani Jain ، زمان خود را بین نویسندگی و ویراستاری دست و پا می زند. وی در طول 14 سال فعالیت در رسانه ها ، به طور گسترده در روزنامه ها ، مجلات ، کتاب ها و وب نوشت. او به عنوان دستیار سردبیر در Marie Claire India کار کرده و به طور منظم در مجله هایی مانند Harper’s Bazaar ، Cosmopolitan ، L’Officiel ، eShe و Prevention همکاری داشته است. او همچنین معاون ویراستار در Fashion101 بود.

حماسه کامالا هریس با زندگینامه دیگری ادامه دارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *