نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حضور پوجاراس در انتهای دیگر اعتماد به نفس بازیکنان جوان را با مشت می دهد: Gavaskar newkerala.com # 11349

[ad_1]

بریزبن [Australia]، 19 ژانویه: تیم هند با شکستن قلعه گابا در استرالیا در تاریخ سه شنبه به تاریخ پیوست و کاپیتان سابق هند ، سونیل گواسکار ، تلاش های رهانه به رهبری آژینکیا را تحسین کرد و گفت که هند جوان از انجام تصور غیرقابل ترسی ندارد. . هند سه روز استرالیا را در برابر همه شانس در آخرین تست این سری در The Gabba سه شنبه شکست داد تا سری 2-1 را پشت سر بگذارد.

گاواسکار پیروزی تاریخی در گابا را “لحظه جادویی” برای کریکت هند توصیف کرد. کاشف سابق گفت هند در انتظار پیگیری بازی است زیرا این کشور می خواهد تور را با یک پیروزی خارق العاده به پایان برساند.

گاواسکار پس از مسابقه به سونی ده 3 گفت: “کاملاً ، یک لحظه جادویی و جادویی برای کریکت هند است. آنها آماده نبودند که فقط بازی را نجات دهند. آنها می خواستند بیرون بروند و تور را با شکوه شعله ور به پایان برسانند.”

وی افزود: “هند جوان این كار را انجام داده است. هند جوان راه را نشان داده است. هند جوان نشان می دهد كه آنها نمی ترسند. چه پیروزی ، چه پیروزی باشكوهی.”

شوبمن گیل بولینگ استرالیا را در اختیار گرفت ، با شکستن 20 آهنگ از میچل استارک ، در سه مرز متوالی قرار گرفت تا لحن را در بالای این لحظه تنظیم کند. ریشاب پانت سپس یک ضربه ناگهانی 89 نفری را بازی کرد تا به هند کمک کند قلعه را بشکند.

گاواسکار درمورد سریال کانال هفت گفت: “همه چیز با شوبمان گیل آغاز شد ، که امروز صبح چنین شگفت انگیز بازی کرد. سپس اسب جنگی قدیمی Cheteshwar Pujara اطمینان حاصل کرد که استرالیایی ها در این جلسه میانی نفوذ نکنند.”

“و سپس Rishabh Pant می آید ، یک بار دیگر سفارش را به شماره 5 می رساند ، و این را به Rahane می رساند ، که سابقه شکست ناپذیری دارد.”

چتسوار پوجارا ، بازمانده از جادوهای آتشین بولینگ استرالیا ، به عنوان برجسته روز پنجم آزمون چهارم شد.

پوجارا که اغلب به دلیل رویکرد آهسته خود مورد انتقاد قرار گرفت ، مانند یک جنگجو جنگید. او ضربه هایی به بدن ، انگشت و سرش وارد کرد ، اما تکان نخورد. او بلند ایستاد ، مخالف بولینگ استرالیا بود که به دنبال فرصتی برای ورود به رده پایین هند بود.

گاواسکار گفت که حضور پوجارا در یک انتها باعث می شود سایر بتمن ها بتوانند آزادانه ابراز وجود کنند.

“ببین ، هرچه من در مورد او بگویم بسیار بسیار کمتر خواهد شد. او بدن خود را در صف کریکت هند ، برای تیم کریکت هند قرار داد. او دستکش ها ، بدن ، کلاه ایمنی را زد ، اما او متوقف نشد.” گفت گاواسکار.

وی افزود: “حضور وی در انتهای دیگر همچنین به مهاجمان جوان اطمینان می دهد كه فردی دیگر سر آن را نگه داشته است. به همین دلیل بازی او بسیار مهم بود ، زیرا اگر هند در جلسه دوم دو بند را از دست می داد ، این امر كار را دشوارتر می كرد.” .

هند با این پیروزی کلاسیک برابر استرالیا ، در رده های بالای جدول رده بندی مسابقات قهرمانی آزمون جهانی ICC قرار گرفت.

گاواسکار امضا کرد: “این پیروزی در این سری از شکوه بیشتری برخوردار است زیرا این بار استرالیا تیم کامل خود را در اختیار داشت. من فکر می کنم آینده کریکت هند بسیار درخشان است به طوری که می توان انتظارات زیادی برای هر سری آینده داشت.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *