نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حدود 90٪ بیماران مبتلا به COVID-19 در مسکو به دلیل جهش در دلتا

[ad_1]

death-tri-beh-nhan-covid-19-nga.jpg
بیماران مبتلا به COVID-19 در یک بیمارستان موقت در مسکو ، روسیه تحت درمان قرار می گیرند

به گزارش اسپوتنیک ، آناستازیا راکووا ، معاون توسعه اجتماعی مسکو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روسیه 24 گفت که وضعیت عفونتهای حاد تنفسی (COVID-19) در مسکو به دلیل شیوع شدید بیماری برای بسیاری دوباره شعله ور شده است. دلایل

به ویژه ، طبق گفته خانم آناستازیا راکووا ، این امر به دلیل عدم توجه مردم در رعایت نکات ایمنی ، به طور عمده ماسک نداشتن و سطح پایین واکسیناسیون است. خانم آناستازیا راکووا گفت: “اما البته ، اول از همه ، به این دلیل که سویه جدید COVID-19 در مسکو ظاهر شد.”

خانم راکووا گفت ، طبق تحقیقات متخصص ، گزینه Delta در مسکو غالب است. وی گفت: “90 درصد موارد جدید مربوط به این گزینه است.”

به گفته کارشناسان ، نوع دلتا (B.1.617.2) چندین برابر ویروس مسری است که برای اولین بار در ووهان ، هوبئی ، چین کشف شد.

پیش از این ، اسپوتنیک گزارش داد ، سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو تأکید کرد که اپیدمی COVID-19 به شدت در پایتخت مسکو رخ داد ، فقط در چند روز تعداد موارد سه برابر شده است.

به گفته آقای سوبیانین ، یک سویه جدید از ویروس بسیار خطرناک در مسکو در حال شیوع است ، کنترل این ویروس دشوارتر است و سریعتر گسترش می یابد. در پاسخ ، دولت پایتخت مسکو اقدامات محدود کننده جدیدی را برای جلوگیری از افزایش شیوع بیماری در نظر گرفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *