نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حدود 90٪ بیماران مبتلا به COVID-19 در مسکو به دلیل جهش در دلتا


death-tri-beh-nhan-covid-19-nga.jpg
بیماران مبتلا به COVID-19 در یک بیمارستان موقت در مسکو ، روسیه تحت درمان قرار می گیرند

به گزارش اسپوتنیک ، آناستازیا راکووا ، معاون توسعه اجتماعی مسکو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روسیه 24 گفت که وضعیت عفونتهای حاد تنفسی (COVID-19) در مسکو به دلیل شیوع شدید بیماری برای بسیاری دوباره شعله ور شده است. دلایل

به ویژه ، طبق گفته خانم آناستازیا راکووا ، این امر به دلیل عدم توجه مردم در رعایت نکات ایمنی ، به طور عمده ماسک نداشتن و سطح پایین واکسیناسیون است. خانم آناستازیا راکووا گفت: “اما البته ، اول از همه ، به این دلیل که سویه جدید COVID-19 در مسکو ظاهر شد.”

خانم راکووا گفت ، طبق تحقیقات متخصص ، گزینه Delta در مسکو غالب است. وی گفت: “90 درصد موارد جدید مربوط به این گزینه است.”

به گفته کارشناسان ، نوع دلتا (B.1.617.2) چندین برابر ویروس مسری است که برای اولین بار در ووهان ، هوبئی ، چین کشف شد.

پیش از این ، اسپوتنیک گزارش داد ، سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو تأکید کرد که اپیدمی COVID-19 به شدت در پایتخت مسکو رخ داد ، فقط در چند روز تعداد موارد سه برابر شده است.

به گفته آقای سوبیانین ، یک سویه جدید از ویروس بسیار خطرناک در مسکو در حال شیوع است ، کنترل این ویروس دشوارتر است و سریعتر گسترش می یابد. در پاسخ ، دولت پایتخت مسکو اقدامات محدود کننده جدیدی را برای جلوگیری از افزایش شیوع بیماری در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *