نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جیل ادامه می دهد ، پوجارا ضرباتی می زند در حالی که هند به ناهار می رود در 83/1 newkerala.com # 10846

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: شوبمن گیل (64 ساله از 117 ساله) نیمه دوم سریال خود را جشن گرفت ، در حالی که چتسوار پوجارا (8 ساله از 90 سالگی) در حالی که هند به استرالیا حمله می کرد ، از زایمان کوتاه از حملات استرالیایی به رهبری پت کامینز جان سالم به در برد. ناهار در 83 برای یک در روز پنجم و آخرین آزمون چهارم و آخرین. هند که می خواهد برای حفظ جایزه Border-Gavascar 1-1 در این مجموعه آزمون کند ، باید در دو جلسه دیگر 62 اوور دیگر بفرستد. آنها نه ویکت در دست دارند.

بازدیدکنندگان که چهار بار بدون ضرر خوب شدند ، زودهنگام 7 نفر روهیت شارما را از دست دادند. درب بازکن یکی پشت تیم پین از سالن بولینگ پت کامینز ایستاد.

نتیجه 18 در هنگام اخراج در 8.2 بیش بود. با این حال ، هر دو گیل و پوجارا از 29.4 اور بعدی جان سالم به در بردند تا در جلسه اول بولینگ استرالیا را بدون آسیب دیگری بفرستند.

در حالی که جیل در برابر حمله سرعت کاملاً راحت به نظر می رسید و شوت های خود را بازی می کرد ، از جمله شش نفر روی یک نفر سوم در آخرین نفر قبل از ناهار ، پوجارا در دریا بود ، ضربه های زیادی را تحمل کرد ، اما توانست زنده بماند. وی همچنین پس از اصابت کامینز به سرش لرزید.

نتایج کوتاه استرالیا 369 iamp؛ 294 v. India 336 iamp؛ 83/1 (S Gill batting 64، C Pujara 8)

جیل ادامه می دهد ، پوجارا ضربات را می زند در حالی که هند در ساعت 83/1 به ناهار می رود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *