نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جو بایدن از رئیس جمهور ترامپ خواست تا واکسن COVID-19 را دریافت کند

[ad_1]

جو بایدن رئیس جمهور منتخب به نقل از اسپوتنیک گفت: “وقتی پزشکان این را توصیه می کنند ، پرزیدنت ترامپ باید واکسینه شود تا به همه اعتماد به نفس یکسان داشته باشد.”

به گفته بایدن ، وی خود واکسن COVID-19 را برای اعتماد به نفس در واکسن تزریق کرده بود و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس نیز همین کار را انجام داد.

واکسن دونالد ترامپ-کوید-19.jpg
رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ

آقای بایدن همچنین امیدوار است که پرزیدنت ترامپ “با صدای واضح” صحبت کند و از همه آمریکایی ها بخواهد هنگام دسترسی دارو از واکسن استفاده کنند.

در ماه اکتبر ، رئیس جمهور دونالد ترامپ آزمایش ویروس SARS-CoV-2 را که باعث عفونت های حاد تنفسی می شود ، مثبت اعلام کرد. به گفته کارشناسان پزشکی ، خواص محافظتی داروی مبتنی بر آنتی بادی که توسط رئیس جمهور فعلی ایالات متحده در طول درمان با COVID-19 استفاده شده است ، همچنان موثر است.

به تازگی ، در 14 دسامبر ، در توییتر ، رئیس جمهور ترامپ اعلام کرد که آماده دریافت واکسن COVID-19 است ، اما وقتی پزشکان این کار را لازم تشخیص دهند ، این کار را می کند

پرزیدنت ترامپ در توییتر خود نوشت: “افرادی که در کاخ سفید کار می کنند باید کمی دیرتر واکسینه شوند ، مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. من مشتاقانه منتظر انجام چنین کاری در زمان مناسب هستم. “

در همین حال ، بلومبرگ قبلاً اعلام کرده بود که مقامات ارشد ایالات متحده در اولین دسته واکسینه می شوند. اولین مرحله واکسیناسیون جمعی در ایالات متحده از 14 دسامبر آغاز شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *