نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جو بایدن از رئیس جمهور ترامپ خواست تا واکسن COVID-19 را دریافت کند


جو بایدن رئیس جمهور منتخب به نقل از اسپوتنیک گفت: “وقتی پزشکان این را توصیه می کنند ، پرزیدنت ترامپ باید واکسینه شود تا به همه اعتماد به نفس یکسان داشته باشد.”

به گفته بایدن ، وی خود واکسن COVID-19 را برای اعتماد به نفس در واکسن تزریق کرده بود و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس نیز همین کار را انجام داد.

واکسن دونالد ترامپ-کوید-19.jpg
رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ

آقای بایدن همچنین امیدوار است که پرزیدنت ترامپ “با صدای واضح” صحبت کند و از همه آمریکایی ها بخواهد هنگام دسترسی دارو از واکسن استفاده کنند.

در ماه اکتبر ، رئیس جمهور دونالد ترامپ آزمایش ویروس SARS-CoV-2 را که باعث عفونت های حاد تنفسی می شود ، مثبت اعلام کرد. به گفته کارشناسان پزشکی ، خواص محافظتی داروی مبتنی بر آنتی بادی که توسط رئیس جمهور فعلی ایالات متحده در طول درمان با COVID-19 استفاده شده است ، همچنان موثر است.

به تازگی ، در 14 دسامبر ، در توییتر ، رئیس جمهور ترامپ اعلام کرد که آماده دریافت واکسن COVID-19 است ، اما وقتی پزشکان این کار را لازم تشخیص دهند ، این کار را می کند

پرزیدنت ترامپ در توییتر خود نوشت: “افرادی که در کاخ سفید کار می کنند باید کمی دیرتر واکسینه شوند ، مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. من مشتاقانه منتظر انجام چنین کاری در زمان مناسب هستم. “

در همین حال ، بلومبرگ قبلاً اعلام کرده بود که مقامات ارشد ایالات متحده در اولین دسته واکسینه می شوند. اولین مرحله واکسیناسیون جمعی در ایالات متحده از 14 دسامبر آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *