نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جورج آر آر مارتین می گوید Winds of Winter بهترین کار وی تاکنون خواهد بود newkerala.com # 20972

[ad_1]

این نویسنده محبوب هنگامی که در مورد رمان مورد انتظار خود ، بادهای زمستان صحبت می کرد ، نشان داد که قفل کردن برای او یک دوره پربار است.

به گزارش Entertainment Weekly ، خالق بازی تاج و تخت ، ضمن به روزرسانی طرفدارانش در وبلاگ خود ، می گوید: “من صدها و صدها صفحه از” WINDS OF WINTER “را در سال 2020 نوشتم. بهترین سالی که در WOW از آن زمان گذشته ام شروع شد چرا؟ نمی دانم. شاید انزوا. یا شاید من تازه وارد کار شدم.

وی افزود: “اما من باید مدام غلت بزنم. هنوز صدها صفحه برای نوشتن رمان راضی كرده ام. امیدوارم 2021 باشد.”

مارتین قبلا به Entertainment Weekly گفته بود که نوشتن او یک روند کاملاً خطی نیست. نویسنده گفت که او از انتظارات طرفداران ویندز آگاه است و می خواهد نتیجه آن انتظارات را برآورده کند.

نویسنده گفت: “من زمان فارغ التحصیلی خود را پیش بینی نخواهم کرد. هر بار که این کار را انجام می دهم ، سوراخ های اینترنت این را” نوید “می دانند و پس از پایان مهلت مقرر منتظر مصلوب شدن هستند. همه خواهند گفت امیدوارم.”

لازم به ذکر است که زمینه افکار مارتین در نشریه ای با عنوان “تأملاتی در یک سال بد” بود که در غیر این صورت به فاجعه همه گیر سال 2020 اختصاص داشت. نویسنده شکایت کرد که این “بدترین سالی است که من تاکنون تجربه کرده ام” در احترامات غیر نوشتن و این “تعدادی از دوستان خود را از دست داد ، برخی از آنها بسیار نزدیک و عزیز بودند.”

با توجه به این واقعیت که کتاب های قبلی مارتین ، آوازی از یخ و آتش و رقص اژدها در سال 2011 منتشر شده است ، مارتین از آن زمان برای Wind کار می کند.

مارتین کارهای دیگری نیز دارد ، HBO به دنبال سفارش پیش درآمد بیشتری برای Game of Thrones است و نویسندگان مختلف ایده هایی را ارائه می دهند. به علاوه ، درام Dragon House با پشتوانه سبز قرار است در نیمه اول سال 2021 تولید شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *