نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جوایز Nickelodeon Kids Choice برای میزبانی ستاره SNL Kenan Thompson newkerala.com # 21010

[ad_1]

طبق فاکس نیوز ، برای اولین بار در بیش از 30 سال تاریخ ، این رویداد دیوانه وار و سرگرم کننده شما را “به بهشت” می برد زیرا ترکیبی از نارنجی نمادین Nickelodeon محل را ترک می کند و کودکان را به فضا می برد ، بیکینی زیبا و جذاب SpongeBob در محله پایین و در خانه افراد مشهور ، با استفاده از فناوری واقعیت افزوده.

با امی تامسون برنده جایزه در راس آن ، طرفداران مانند نمایش های قبلی در نمایش امسال نقشی خواهند داشت. دیوارهای طرفدار زنده و تعاملی وجود خواهند داشت که افراد مشهور و خانواده ها را در صحنه اصلی در خانه می مانند و در طول شب روی صفحه دوم رأی می دهند.

طبق گفته فاکس نیوز ، تامپسون نه تنها زاج نیکلودئون است ، بلکه تزئین شده است. وی در سال 2000 بالون نارنجی دلخواه را برای “ستاره تلویزیونی مرد محبوب” در کمدی شبکه کودک “همه اینها” وارد کرد. وی همچنین در سال 1998 به همراه ستاره کل میچل در همین گروه نامزد شد.

پس از بازی در لیست “همه این” کنان و کل و بازی در فیلم “برگر خوب” ، این دو همکار دیرینه با هم به عنوان تهیه کننده اجرایی برای راه اندازی مجدد “همه اینها” کار کردند که اولین بار در سال 2019 پخش شد

تامپسون در حال حاضر با طولانی ترین بازیگران Saturday Night Live است و مدت کوتاهی پس از دوره “All That” در سال 2003 به NBC پیوست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *