نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جنیفر کولیج ، بازیگر سینما ، ادعا می کند که دوقلوای یکسان دارد تا به طور هم زمان با دو مرد قرار بگیرد newkerala.com # 21178

[ad_1]

به گزارش فاکس نیوز ، این بازیگر 59 ساله به کلارکسون گفت: “من سالها پیش به کاوای آمدم. وقتی می آیی و تنها در تعطیلات هستی ، می توانی هرچه می خواهی خلق کنی”

این بازیگر از نظر قانونی بلوند ادامه داد: “سرانجام ، من با این دو پسر که بهترین دوستان بودند آشنا شدم و هر دو را دوست داشتم. بنابراین به آنها گفتم که دوقلوهای یکسانی دارم. و من با این دو نفر به مدت دو هفته بیرون رفتم.”

کلارکسون به مهمان خود گفت که این ترفند برای تحقق آن “طاقت فرسا” است.

کولیج به شوخی گفت: “من نمی دانم اکنون جرأت انجام این کار را دارم یا خیر ، اما آن زمان تصمیم بسیار خوبی بود.”

“می دانید ، هنگامی که جوان تر هستید ، می توانید از هر چیزی دور شوید.”

طبق فاکس نیوز ، نام کولیج در ژانویه به عنوان جایگزینی برای کیم کاترال در احیای جنسی و شهر پیش رو پخش شد ، اما او به اندی کوهن گفت که این ایده نیست.

“می دانید ، من بزرگ بودم و هنوز هم از علاقه مندان به” جنسیت و شهر “هستم.” این یکی از آن نمایش هاست [that] فاکس نیوز گزارش داد که کولیج به کوهن در “Watch What Happens Live” (گفتگوی زنده چه اتفاقی می افتد) به کوهن گفت:

“اما باید بگویم که من از طرفداران کیم کاترال هستم و نمی بینم کسی بتواند در این قسمت جایگزین او شود. این کاملا عالی بود – بله ، فکر نمی کنم شما بتوانید جایگزین او شوید” وی افزود

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *