نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جنیفر لوپز JLo Beauty را راه اندازی کرد newkerala.com # 7015

[ad_1]

لس آنجلس: جنیفر لوپز JLo Beauty را ارائه می دهد ، یک مجموعه لوکس مراقبت از پوست با الهام از تجربه زیبایی زیبا ، بی انتها و ساخته شده توسط Ascendant Beauty LLC ، سرمایه گذاری مشترک بین Guthy-Renker و BRX GR LLC. جنیفر لوپز که یک سوپراستار جهانی است ، به خاطر استعداد بی پایان ، شغل چند طرفدار ، اخلاق کار بی رحمانه ، رویکرد نامحدود به زندگی و زیبایی تسخیر ناپذیر که با افزایش سن بهتر می شود ، شناخته می شود. جای تعجب نیست ، سوال شماره یک او پرسید راز او برای پوستی بی عیب ، بی انتها و درخشان است – JLo Glow ، که به یک علامت مشخصه تبدیل شده است.

مانند خود جنیفر ، JLo Beauty یک عنصر قوی و قدرتمند در ترکیبات نادر است که نتایج بی انصافی را برای یک اقتدار نوآور در بی زندگی به ارمغان می آورد. از همان ابتدا مصمم به ایجاد فرمولهای لوکس که به سختی او کار می کنند ، جنیفر با دقت در حال آماده سازی این مجموعه مراقبت از پوست بسیار موثر در تغییر بازی است. مجموعه ای که او دهه ها به جستجوی آن پرداخت.

همه اینها از فلسفه زیبایی دیرینه جنیفر ، مبتنی بر خواب ، ضد آفتاب ، سرم ، مکمل ها و سانو فیلم The Five S. ناشی می شود که از عبارت اسپانیایی vivir sano الهام گرفته است ، جنیفر همیشه متعهد به داشتن زندگی سالم و معقول بوده است. در حالی که جنیفر نمی تواند به خواب برود یا سانو داشته باشد ، رویکرد او به زندگی به مجموعه ای ویرایش شده از فرمول های چند وظیفه ای که مراقبت از خود را ساده تر می کند – و یک تجربه حسی که به عنوان یک یادآوری روزانه برای زیبایی یک کار درونی است ، اطلاع داده است.

من می خواهم مردم بدانند که این مسئله از نظر شخصی من بسیار مهم است. اکنون می خواهم آنچه را که آموخته ام با مردم در همه جا به اشتراک بگذارم. آیا می خواهید بدانید که چگونه پوست خود را بدست آوردم ، چگونه به آن شکل نگاه می کنم؟ این چگونه است. زندگی من اینگونه است و بسیار ساده است. – جنیفر لوپز ، بنیانگذار ، JLo Beauty

جنیفر برای ماده اصلی خود ، از یک راز خانوادگی قدیمی – روغن زیتون – الهام گرفته بود ، اما فرمولسازان خود را برای ایجاد چیزی جدید ، ابتکاری و ابتکاری به چالش کشید. مجتمع ثبت اختراع زیبایی زیتون JLo را در مخلوط 4 ساعته زیتون اسکوالان ، روغن تخمیر شده ، روغن زیتون فوق العاده بکر و عصاره برگ معرفی کنید ، که از آنتی اکسیدان محافظت می کند و از نظر بالینی تأمین آب بدن برای تمام مدت و درخشش این ستاره ثابت شده است.

این مجموعه هشت بخشی که توسط جنیفر تصور شده و مبتنی بر علم است ، دو سال از توسعه محصول و بیش از 100 مورد اصلاحات را منعکس می کند – تا سرانجام نتیجه سزاوار نام خود باشد. JLo Beauty با سرم براق مورد علاقه جنیفر و یک کرم فوق العاده ، ظاهر و احساس پوست را بهبود می بخشد – زیبایی جاودان و درخشش نامحدود را نشان می دهد.

مجموعه JLo Beauty شامل هشت فرمول لوکس با قیمت های مقرون به صرفه است

که آنها فقط به یک کرم پاک کننده ژل (38 دلار) برخورد می کنند
روشنگری مشخص نمودن. آرام باش.
این JLO در یک سرم چند وظیفه ای می درخشد (79 دلار)
سفت روشنگری هیدراته شدن
این سیاه و سفید بی حد و حصر در یک ماسک چند وظیفه ای (18 دلار ؛ 48 دلار برای سه نفر)
سفت ضخیم پخش.
این BLOCKBUSTER در کرم معجزه ذوب نشده (58 دلار)
هیدراته شدن ضخیم خوراک.
این صفحه نمایش بزرگ با رطوبت گسترده SPF 30 (54 دلار)
هیدراته شدن محافظت. آرام باش.
چه کسی تازه را با کرم چشم (48 دلار) دریافت می کند
هیدراته شدن روشنگری صاف.
این فیلتر ستاره در بورس مجتمع فوری (39 دلار)
برجسته کردن برنز پراکنده
آن عشق داخلی در یک مکمل غذایی پوستی (36 دلار)
خوراک. محافظت. آرام باش.

JLo Beauty در تاریخ 1 ژانویه 2021 در www.jlobeauty.com و در 14 ژانویه 2021 در Sephora ، sephora.com و آمازون راه اندازی شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *