نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جنیفر لوپز برای پیوستن به کنسرت ستاره در مراسم تحلیف ریاست جمهوری جو بایدنس newkerala.com # 8652

[ad_1]


واشنگتن ، 14 ژانویه: جنیفر لوپز ، ستاره هالیوود آماده است تا روز چهارشنبه در مراسم تحلیف ریاست جمهوری جو بایدن شرکت کند. خوب! اخبار گزارش داد که این ستاره 51 ساله قرار است خود را به مناسبت قابل توجه 20 ژانویه ، که چهارشنبه آینده خواهد بود ، ارائه دهد. او به یک آرایش لوکس توسط هنرمندانی که اخیراً گزارش داده اند پیوست که شامل دمی لواتو ، جاستین تیمبرلیک ، جان بن جووی و خواننده R و B Ant Clemons است.

علاقه مندان به موسیقی می توانند مشاهیر را هنگامی که تام هنکس میزبان جشن آمریکاست ، یک برنامه و ساعت و نیم پخش که در ساعت 8:30 بعد از ظهر ET / PT به طور مستقیم در همه سازمان های بزرگ پخش می شود ، روی صحنه ببرند. مخاطبان همچنین می توانند ایستگاه های رسانه ای تحت وب کمیته بازیگری رئیس جمهور را مانند مراحل خاصی از جریان و ارتباط بررسی کنند.

همچنین در جشن آمریكا سخنرانی بایدن رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور منتخب كاملا هریس كه به گفته E در بیستم صبح در واشنگتن سوگند یاد می كند ، خواهد بود. اخبار.

لوپز اخیراً در شبکه های اجتماعی کاملاً فعال است و عکس های شگفت انگیزی از خودش را از مکان های زیبا به اشتراک می گذارد.

از یک یادداشت حرفه ای ، جنیفر لوپز موزیک ویدئو جذاب فیلم تک آهنگ جدید خود را “In The Morning” در روز چهارشنبه ، 13 ژانویه ، با برنامه ویدیویی YouTube در روز جمعه ، 15 ژانویه ارائه داد.

جنیفر لوپز برای پیوستن به کنسرت ستاره در مراسم تحلیف ریاست جمهوری جو بایدن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *