نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جنیفر لوپز از مردان و زنان شجاع آمریکا تشکر می کند newkerala.com # 11682

[ad_1]


واشنگتن ، 20 ژانویه: جنیفر لوپز ، ستاره آمریکایی ، که روز چهارشنبه آماده شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری جو بایدن است ، یادداشت تشکرآمیز را به مقامات امنیتی کشورش نوشت. ستاره 51 ساله پیش از معرفی در مراسم ریاست جمهوری ، کلیپ کوتاهی را در دستهای خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت تا از سپاه پاسداران کشورش قدردانی کند.

“همراه با ویدئویی که در حال نمایش می بیند ،” چه افتخاری است که چند لحظه را در کنار این مردان و زنان شجاع سپری کنید. از خدمات و فداکاری شما متشکرم. من امروز و هر روز از شما احترام می گذارم. فردا برای شما و همه آمریکایی ها می خوانم. # مراسم تحلیف 2021 ” با سربازها

ستاره “Hustlers” همچنین با ارسال دو عکس ، دیدگاه های خود را در مورد آماده سازی خود برای نمایش به اشتراک گذاشت ، عکس اول نشان می دهد که او در مقابل هواپیمای شخصی اش به زیبایی ظاهر می شود. در حالی که عکس دوم ، لوپز را نشان می دهد که با هم تیمی های خود مقابل پایتخت ایالات متحده عکس می گیرد.

جنیفر لوپز ، گارت بروکس ، تیم مک گراو و دیگران نیز قرار است در این مراسم شرکت کنند.

تام هنکس پس از تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمالا هریس معاون رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور در 20 ژانویه در واشنگتن میزبان نمایش ویژه “جشن آمریکا” خواهد بود.

جنیفر لوپز از “مردان و زنان شجاع” آمریکا تشکر می کند.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *