نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جلد Kamala Harris Vogue جرقه حرکت آنلاین را می زند newkerala.com # 6851

[ad_1]


نیویورک ، 12 ژانویه: تیم کمال هریس معاون رئیس جمهور آمریکا از تصویر کشور ناراضی است ، که به زودی در مقام دوم فرماندهی قرار می گیرد ، که در جلد آخرین مجله Vogue ظاهر می شود. هریس برای عکس های جلد خود کت و شلوار آبی پودری به تن کرده بود ، اما جلد Vogue شامل هریس با یک لباس بلند تیره و گاه به گاه و کفش های ورزشی محبوب Converse است. این قاب در پس زمینه پرده های ابریشمی سنگین به رنگ صورتی و سبز برگ – قاب کالج پرستاری کالج معاون رئیس جمهور منتخب است.

یکی از اعضای تیم هریس که در پس زمینه صحبت می کرد ، توضیح داد که آنها تا زمان انقضا عکس ها در آخر هفته از تغییر تصویر اطلاع نداشتند. هیچ اظهار نظر رسمی از طرف دفتر هریس نشده است.

در بیانیه ای ، ووگ گفت که این تصویر با پوشش غیررسمی هریس ادامه دارد زیرا این عکس “طبیعت معتبر و قابل دسترسی” او را ثبت کرده است ، که به اعتقاد ما یکی از ویژگی های برجسته دولت بایدن-هریس است.

در هر دو تصویر گرفته شده توسط عکاس سیاه پوست ، تایلر میچل ، هریس با دستهای صلیب ایستاده ، مستقیم به دوربین خیره شده و لبخند می زند. میچل فقط یکی از کاورها را در اینستاگرام – هریس با کت و شلوار آبی – منتشر کرد.

واکنش ها بصورت آنلاین در حال باریدن است. منتقدان انتخاب عکس معمولی روی جلد کتاب مقدس مد را “شسته شده” ، “بی کیفیت” ، “خیلی آشنا” عنوان کردند.

رابین گیوان ، ستون نویس واشنگتن پست ، نوشت: “این جلد به كامالا D. هریس احترام لازم را نمی گذاشت. او بیش از حد آشنا بود. این تصویری از جلد بود كه در واقع هریس را به نام خود و بدون دعوت صدا می كرد. “Vogue با استفاده از یک تصویر غیررسمی تر برای چاپ چاپی مجله ، گل سرخ هریس را ربود.”

برای حلقه نزدیک خانواده هریس ، همه چیز خوب است ، چه به رنگ صورتی و چه به رنگ آبی. “گریه می کند” خواهرزاده هریس ، مینا هریس ، در توییتی عکسی با جلد ووگ و تصویری از متن گزیده ای از داستان جلد ، توئیت کرد.

انتظار می رود هریس 20 ژانویه به عنوان معاون رئیس جمهور سوگند یاد کند. وی اولین آمریکایی هندی و سیاه پوست و اولین زن رنگی خواهد بود که به عنوان معاون رئیس جمهور سوگند یاد می کند.

پوشش کامال هریس ووگ جرقه حرکت آنلاین است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *