نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جف دانیلز جشن گلدن گلوب برای قانون دنباله دار newkerala.com # 21851

[ad_1]

این بازیگر نظر خود را هنگام جشن گرفتن نامزدی برای هفتاد و هشتمین گلدن گلوب جشن گرفت. وی برای کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد (سریال محدود ، مجموعه آنتولوژی یا فیلم تلویزیونی) رقابت کرد. دانیلز با برایان کرانستون (افتخار شما) ، هیو گرانت (The Undoing) ، اتان هاوک (The Lord Lord خوب) و مارک روفالو (من می دانم این واقعیت بسیار زیاد است) رقابت می کند.

قانون دنباله دار فقط یک پروژه نبود. مهم بود و هنوز هم مهم است. “در یک سال مهم انتخاباتی ، من می دانستم که ممکن است برخی از افراد گفته باشند” خفه شو و از سیاست دور باش “، اما دلیل این که نمی توانستم این است که فقط بچه ها و نوه ها دارم و می خواستم آنها بدانند که من در سمت راست تاریخ ، “دانیلز گفت.

“در یک کشور تقسیم شده مانند کشور ما ، ممکن است با این انتخابات خطر از دست دادن نیمی از مخاطبان خود را داشته باشید ، اما این خیلی مهم بود. با تشکر از HFPA (انجمن مطبوعات خارجی هالیوود) برای این افتخار … همچنین ، بازیگران – نیمی از عملکرد من همیشه در سایر بازیگران اطرافم بوده ام ، بنابراین این نامزدی به همان اندازه خود من است “.

در این مینی سریال ، دانیلز به عنوان مدیر سابق FBI جیمز كمی دیده می شود. این مجموعه در دو قسمت با بازی برندان گلیسون در نقش دونالد ترامپ ، رئیس جمهور اسبق آمریکا ، رابطه این دو مرد قدرتمند را بررسی می کند و نگاهی بیننده به دنیای درونی سیاست قدرت آمریکا دارد. این فیلم بر اساس پرفروش ترین وفاداری کومی ساخته شده است.

گلیسن همچنین برای گلدن گلوب در گروه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (تلویزیون) رقابت کرد. رقبای او جان بویگا (تبر کوچک) ، دانیل لوی (شیت کریک) ، جیم پارسونز (هالیوود) و دونالد ساترلند (انفجار) هستند.

گلیسون با جشن گرفتن این اشاره ، گفت: “من در لندن سر صحنه فیلمبرداری هستم و اخبار درخشان را شنیدم. فریاد بزرگی برای جف دانیلز – یین به یانگ من و بهترین شریک روی صحنه در هر دفتر بیضی. با تشکر فراوان از بیلی ری ، جیمز کومی و همه بازیگران و بازیگران … من از این شناخت هیجان زده و افتخار می کنم. “

این نمایش در هند در کافه زی پخش می شود و در Voot Select پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *