نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جف بزوس از سمت خود به عنوان مدیر عامل آمازون # 20668 newkerala.com کناره گیری خواهد کرد

[ad_1]


سیاتل ، 3 فوریه: سه شنبه (به وقت محلی) اعلام شد که مدیر عامل آمازون جف بزوس از سمت مدیر عامل شرکتی که نزدیک به 27 سال پیش تأسیس کرده است کنار خواهد رفت. طبق نیویورک تایمز ، بزوس در سه ماهه سوم سال 2021 به سمت مدیرعاملی خواهد رفت. اندی ایاسی ، مدیرعامل آمازون وب وب ، به عنوان مدیرعامل آمازون عهده دار خواهد شد.

این اطلاعیه زمانی منتشر شد که آمازون نتایج مالی خود را برای سه ماهه چهارم منتهی به 31 دسامبر سال 2020 منتشر کرد. این شرکت فروش 100 میلیارد دلار را برای سه ماه گذشته 2020 ثبت کرد.

بزوس 57 ساله در بیانیه صادر شده توسط این شرکت گفت: “آمازون به خاطر این اختراع است.”

“اگر این کار را درست انجام دهید ، چند سال پس از یک اختراع غافلگیرکننده ، چیز جدید عادی شد. مردم خمیازه می کشند. این خمیازه بزرگترین تعارفی است که یک مخترع می تواند داشته باشد. وقتی به نتایج مالی ما نگاه می کنید ، آنچه در واقع می بینید طولانی است نتایج تجمعی میان مدت اختراع.

“در حال حاضر ، من آمازون را در ابتکاری ترین تا کنون می بینم ، که آن را به زمان بهینه برای این انتقال تبدیل می کند.”

بزوس برای مدت چندین سال در بیشتر کارهای روزمره خود بازنشسته شد ، هرچند بیماری همه گیر او را در بهار سال گذشته کنار کشید.

بیزوس در بیانیه ای گفت: “من در حال حاضر آمازون را در ابتکاری ترین حالت خود می بینم ، و آن را به زمان مناسب برای این انتقال تبدیل می كنم.”

بزوس ، که آمازون را در سال 1994 تأسیس کرد ، برای چندین سال از فعالیت روزمره خود بازنشسته شد ، هرچند همه گیری آن آن را بهار گذشته پس گرفت.

جف بزوس از سمت مدیرعاملی آمازون کنار می رود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *