نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جسیکا بیل یک پیام شیرین چهلمین سالگرد تولد را برای جاستین تیمبرلیک به اشتراک می گذارد newkerala.com # 19775

[ad_1]

واشنگتن ، 1 فوریه: جسیکا بیل بازیگر آمریکایی یکشنبه (به وقت محلی) آرزوی شیرین همسرش جاستین تیمبرلیک را در چهلمین سالگرد تولدش به اشتراک گذاشت. ستاره 38 ساله بیل به اینستاگرام رفت و عکسی از “Sexy Back” خواننده را که در حال تماشای یک انبوه کلوچه از پنکیک و میوه بود ، به همراه یک سری عکس دیگر ، تاج پوشید.

“هیچ کس نیست که با او سرگرم شود ، بیشتر بخندد ، احساس عمیق تری کند و سابقه بیشتری داشته باشد. امروز عزیزم از تو احترام می گذارم. و آرزو می کنم خلاقانه ترین و تحقق پذیرترین سال را برایت داشته باشم. چهلمین سال عشق من ، مبارک” او عکسهای جذاب را در شبکه های اجتماعی عنوان کرد.

همانطور که توسط Us Weekly گزارش شده است ، سال تیمبرلیک در حال شروع خلاقانه است. برنده گرمی روز جمعه در “نمایش امشب با بازی جیمی فالون” ظاهر شد ، جایی که آلبوم آینده را آزار می دهد.

جیمی فالون ، مجری برنامه از وی پرسید: “آیا می توانیم بگوییم؟ آیا احتمال آلبوم جدیدی از جاستین تیمبرلیک وجود دارد؟”

به گزارش Us Weekly ، بورس تحصیلی پسران از گروه پاسخ داد: “بله ، می توانیم بگوییم. یک احتمال وجود دارد. بیایید با بله برویم. من در استودیو بودم و از استودیو خارج می شدم و مشغول کار کردن روی چیزهایی بودم.”

پست اینستاگرامی بیل دو هفته پس از تایید رسمی بازیگر ترولز مبنی بر استقبال وی و همسرش از فرزند دوم در سال 2020 صورت می گیرد.

تیمبرلیک هنگام بازی در نمایش الن دی جنرس ، این موضوع را فاش کرد و به مجری برنامه گفت: “او عالی است و بسیار زیبا است. هیچ کس نمی خوابد.” تیمبرلیک همچنین نام پسر دوم خود را برای اولین بار در جریان نمایش Phineas فاش کرد.

وی در مورد واکنش پسر 5 ساله اش به برادر بزرگ شدن به الن دی جنرس گفت: “سیلاس فوق العاده هیجان زده است. او در حال حاضر او را بسیار دوست دارد.”

“اما ، می دانید ، پین هنوز نمی تواند راه برود یا او را تعقیب کند ، بنابراین ، من نمی دانم ، خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

هفته نامه Per Us ، برایان مک کایت ، خواننده و آهنگساز در ژوئیه سال 2020 به Hollywood Life گفت که عضو سابق N’Sync “یک نوزاد جدید دارد.”

تیمبرلیک و بیل ستاره بیل حاملگی را در حالی که در قرنطینه در بیگ اسکای مونتانا در قرنطینه به سر می برد ، در میان شیوع ویروس کرونا حفظ کرد.

بیل و خواننده “نمیتوانم جلوی احساس را بگیرم” پس از 10 ماه نامزدی در اکتبر 2012 گره زدند.

تیمبرلیک این موضوع را در دسامبر 2011 مطرح كرد و هفته نامه Us خبر را ماه بعد اعلام كرد. این زوج نزدیک به پنج سال قبل از نامزدی با هم قرار گذاشتند و در سال 2011 به مدت سه ماه از هم جدا شدند. آنها در سال 2015 از اولین فرزندشان استقبال کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *