نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جسیکا بیل یک پیام شیرین چهلمین سالگرد تولد را برای جاستین تیمبرلیک به اشتراک می گذارد newkerala.com # 19775


واشنگتن ، 1 فوریه: جسیکا بیل بازیگر آمریکایی یکشنبه (به وقت محلی) آرزوی شیرین همسرش جاستین تیمبرلیک را در چهلمین سالگرد تولدش به اشتراک گذاشت. ستاره 38 ساله بیل به اینستاگرام رفت و عکسی از “Sexy Back” خواننده را که در حال تماشای یک انبوه کلوچه از پنکیک و میوه بود ، به همراه یک سری عکس دیگر ، تاج پوشید.

“هیچ کس نیست که با او سرگرم شود ، بیشتر بخندد ، احساس عمیق تری کند و سابقه بیشتری داشته باشد. امروز عزیزم از تو احترام می گذارم. و آرزو می کنم خلاقانه ترین و تحقق پذیرترین سال را برایت داشته باشم. چهلمین سال عشق من ، مبارک” او عکسهای جذاب را در شبکه های اجتماعی عنوان کرد.

همانطور که توسط Us Weekly گزارش شده است ، سال تیمبرلیک در حال شروع خلاقانه است. برنده گرمی روز جمعه در “نمایش امشب با بازی جیمی فالون” ظاهر شد ، جایی که آلبوم آینده را آزار می دهد.

جیمی فالون ، مجری برنامه از وی پرسید: “آیا می توانیم بگوییم؟ آیا احتمال آلبوم جدیدی از جاستین تیمبرلیک وجود دارد؟”

به گزارش Us Weekly ، بورس تحصیلی پسران از گروه پاسخ داد: “بله ، می توانیم بگوییم. یک احتمال وجود دارد. بیایید با بله برویم. من در استودیو بودم و از استودیو خارج می شدم و مشغول کار کردن روی چیزهایی بودم.”

پست اینستاگرامی بیل دو هفته پس از تایید رسمی بازیگر ترولز مبنی بر استقبال وی و همسرش از فرزند دوم در سال 2020 صورت می گیرد.

تیمبرلیک هنگام بازی در نمایش الن دی جنرس ، این موضوع را فاش کرد و به مجری برنامه گفت: “او عالی است و بسیار زیبا است. هیچ کس نمی خوابد.” تیمبرلیک همچنین نام پسر دوم خود را برای اولین بار در جریان نمایش Phineas فاش کرد.

وی در مورد واکنش پسر 5 ساله اش به برادر بزرگ شدن به الن دی جنرس گفت: “سیلاس فوق العاده هیجان زده است. او در حال حاضر او را بسیار دوست دارد.”

“اما ، می دانید ، پین هنوز نمی تواند راه برود یا او را تعقیب کند ، بنابراین ، من نمی دانم ، خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

هفته نامه Per Us ، برایان مک کایت ، خواننده و آهنگساز در ژوئیه سال 2020 به Hollywood Life گفت که عضو سابق N’Sync “یک نوزاد جدید دارد.”

تیمبرلیک و بیل ستاره بیل حاملگی را در حالی که در قرنطینه در بیگ اسکای مونتانا در قرنطینه به سر می برد ، در میان شیوع ویروس کرونا حفظ کرد.

بیل و خواننده “نمیتوانم جلوی احساس را بگیرم” پس از 10 ماه نامزدی در اکتبر 2012 گره زدند.

تیمبرلیک این موضوع را در دسامبر 2011 مطرح كرد و هفته نامه Us خبر را ماه بعد اعلام كرد. این زوج نزدیک به پنج سال قبل از نامزدی با هم قرار گذاشتند و در سال 2011 به مدت سه ماه از هم جدا شدند. آنها در سال 2015 از اولین فرزندشان استقبال کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *