نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جسیکا آلبا لحظه ای را به یاد می آورد که دخترش فهمید مشهور است newkerala.com # 9581

[ad_1]


واشنگتن ، 16 ژانویه: جسیکا آلبا ، بازیگر آمریکایی ، مادر سه فرزند ، اخیراً طی یک برنامه گفتگو نشان داد که چگونه باید وضعیت مشهور خود را برای فرزند بزرگش توضیح دهد. طبق فاکس نیوز ، بازیگر 39 ساله آلبا ، که مادر سه فرزند است – هانور 12 ساله ، هاون 9 ساله و هیز 3 ساله ، جمعه (به وقت محلی) برای یک بازدید مجازی از نمایش الن دی جینرس بود.

میزبان مهمان و رقصنده آمریکایی استفان ‘tWitch’ رئیس ، در جریان یک جلسه مجازی ، از آلبا پرسید که آیا فرزندانش می دانند “چقدر باحال و بزرگ است” ، اما او اعتراف کرد که بچه هایش فکر می کنند او “خیلی سرحال” است.

آلبا توضیح داد: “آنها فکر می کنند من آزار دهنده ترین مادر هستم ، من تعریف لاغر هستم. در واقع ، آنها گفتند که من باید از #CringeyMom استفاده کنم.”

“من مثل” این خیلی پست است “. من مثل این هستم: “پسران مادران غم انگیز بیشتری از من وجود دارند” ، و آنها می گویند ، “حتی اگر من این حرف را بزنم ، مامان ، ترسناک است.”

سپس ستاره “آبی” توضیح داد که “آنها نمی دانستند” او برای “آغاز زندگی آنها” بازیگر است.

“یادم می آید وقتی آنر در کلاس اول بود ، او کثیف بود و به خانه آمد ، مثل این بود که” چرا به من نگفتی؟ ” “، ستاره” لاکی چاک “را به یاد می آورد.

“من مثل این بودم که” چی؟ “از آنجا که او می دانست من در شرکت صادق کار می کنم ، آنها از این طریق من را می شناختند. او مثل این بود: “شما هرگز به من نگفتید كه در فروشگاه های مواد غذایی یا Target خواهید بود.”

چهره آلبا به دلیل کار در صفحه نمایش بسیار شناخته شده است ، اما همچنین به دلیل اینکه او یکی از بنیانگذاران و چهره The Honest Company است ، یک شرکت متمرکز بر مصرف گرایی اخلاقی ، قابل شناسایی است.

“دوست [of Honor’s] یک مجله بیاور [featuring me] در مدرسه و قرار دادن آنر ، او احساس کرد ، اجازه دهید او منفجر شود و افتخار مانند “چه خبر است؟ چرا شما در این مجله هستید؟ اینجا چه خبر است؟”

به گفته فاکس نیوز ، بازیگر “عسل” ادامه داد: “بنابراین من مجبور شدم به او بگویم که من یک بازیگر هستم و گاهی مجلات را انجام می دهم ، و او احساس کرد خیلی خیانت شده است.”

جسیکا آلبا لحظه ای را به یاد می آورد که دخترش متوجه مشهور بودن وی شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *