نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جستجوی ایالات متحده برای انتشار ناوالنیس غیرقابل قبول است: روسیه newkerala.com # 22717

[ad_1]

سخنگوی سخنگوی خبرنگاران روز جمعه در جلسه توجیهی گفت: “متأسفانه این سخنان بسیار تهاجمی و غیرسازنده است.”

پسکوف افزود: “هرگونه اشاره به اولتیماتوم برای ما کاملاً غیرقابل قبول است.”

وی بار دیگر تأکید کرد که مسکو به چنین ادعاهایی گوش نخواهد داد و گفت که علی رغم اختلافات ، روسیه امیدوار است که ایالات متحده “اراده سیاسی” را برای ادامه ارتباطات سودمند متقابل نشان دهد.

پسکوف گفت: “ما امیدواریم که در کنار تعداد زیادی اختلاف نظر و اختلاف در رویکردها در مورد موضوعات اصلی ، زمینه های همکاری همچنان باقی بماند.”

بایدن در اولین سخنرانی مهم خود در سیاست خارجی از زمان روی کار آمدن ماه گذشته ، خواستار آزادی ناوالنی در روز پنجشنبه شد.

بایدن گفت: “زندان با انگیزه سیاسی الکسی ناوالنی و تلاش های روسیه برای سرکوب آزادی بیان و اجتماعات مسالمت آمیز مورد نگرانی عمیق ما و جامعه جهانی است.”

وی باید فوراً و بدون قید و شرط آزاد شود.

رئیس جمهور افزود که ایالات متحده به دلیل این حادثه در “افزایش قیمت روسیه” دریغ نخواهد کرد.

ناوالنی ، منتقد شدید دولت روسیه ، در 17 ژانویه هنگام فرود در فرودگاه مسکو در آلمان بازداشت شد ، جایی که در ماه های گذشته به دلیل ادعای مسمومیت تحت درمان پزشکی قرار گرفته بود.

بازداشت وی باعث اعتراضات گسترده مردم در شهرهای بزرگ روسیه از جمله پایتخت ، مسکو ، سن پترزبورگ ، نووسیبیرسک ، یاکوتسک ، اومسک و یکاترینبورگ شد.

در یک توسعه مرتبط همچنین روز جمعه ، وزارت خارجه روسیه دیپلمات های سوئد ، لهستان و آلمان را به دلیل شرکت در “تجمعات غیر مجاز” در 23 ژانویه در مسکو و سن پترزبورگ غیر مرتبه اعلام کرد.

به نقل از تاس ، این وزارتخانه گفت: “مطابق با کنوانسیون وین در مورد روابط دیپلماتیک در تاریخ 18 آوریل 1961 ، دیپلمات هایی که در تجمعات غیرمجاز شرکت کرده اند ، شخصاً غیر قشر اعلام شده اند. آنها باید در اسرع وقت روسیه را ترک کنند.” اعلام.

صبح زود دیپلمات ها به وزارتخانه فراخوانده شدند.

در بیانیه اضافه شده است: “روسیه انتظار دارد نمایندگی های دیپلماتیک سوئد ، لهستان و آلمان و کارکنان آنها کاملاً با قوانین بین المللی مطابقت داشته باشند.” (IANS / 11 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *