نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جاش Duhamel می تواند جایگزین Army Hummer در فیلم آینده newkerala.com # 11725 شود

[ad_1]


لس آنجلس ، 20 ژانویه: بازیگر جاش دوهامل در حال مذاکره با جنیفر لوپز در ماجراجویی عاشقانه عروسی تفنگ ساچمه ای است. پیش از این ، این نقش توسط ارتش چکش به عهده گرفته شد ، در حال حاضر در یک بحث و جدال بر روی هرزنامه های لو رفته است. هامر هفته گذشته این پروژه را ترک کرد و سخنگوی تولید گفت: “با توجه به تاریخ شروع اخیر ، ارتش درخواست کرده است که از این فیلم کناره گیری کند و ما در تصمیم گیری از آن حمایت می کنیم.”

اگر دوهامل نهایی شود ، او در فیلم در مورد زوجی که خانواده های خود را برای عروسی در یک مقصد جمع می کنند ، در مقابل تارسی لوپز ، نقش تام را بازی خواهد کرد. اما به زودی زوجین سرد می شوند. وقتی کل جشن عروسی به گروگان گرفته می شود ، بدترین حالت معکوس می شود.

جیسون مور کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

در همین حال ، هامر هفته گذشته پس از ارسال پست های مستقیم در اینستاگرام ، به اشتراک گذاری تخیلات جنسی گرافیکی که به نظر می رسد توسط هامر نوشته شده است ، در رسانه های اجتماعی رو به روند بود. بررسی نشده اند.

“من به این اتهامات پاسخ نمی دهم ** ، اما با توجه به حملات شرورانه و جعلی آنلاین علیه من ، نمی توانم فرزندانم را برای 4 ماه با وجدان راحت بگذارم تا در جمهوری دومنیکن فیلم بسازم. Lionsgate از من در این امر حمایت می کند و من از آنها هستم. هامر در بیانیه ای گفت: “

جاش Duhamel می تواند جایگزین Armi Hammer در فیلم پیش رو شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *