نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جاش فیلیپ به عنوان بازیکن BBL 10 از مسابقات شماره 21296 newkerala.com معرفی شد

[ad_1]

فیلیپ در کل فصل عادی 22 رأی داد تا پس از بسکتبال الکس هالز ، که منجر به تندر سیدنی شد ، دو بار به پایان برسد. جی ریچاردسون ، بولینگ سریع پرت اسکورچرز با یک رأی در سومین رای عقب است.

فیلیپ در حال حاضر 499 دویدن را با میانگین 33.26 با ضربات چشمگیر 150.30 جمع کرده است – سومین بهترین پس از کریس لین ، کاپیتان هیلز و بریزبن هیت ، در میان 20 باتلاش BBL.

او می تواند به عنوان بهترین گلزن مسابقات به کار خود پایان دهد و در حال حاضر 44 مسیر قبل از فینال شنبه از هیلز عقب است.

این بازیکن 23 ساله در مسابقات تاکنون 16 اخراج پشت شاخکهای خود را انجام داده است.

در BBL 9 ، فیلیپ پس از هدایت Sidney Sixers به ​​دومین عنوان خود در نیم قرن پیش در مقابل جمعیت SCG خانگی ، برنده جایزه نهایی شد. وی با 487 دوش به عنوان سومین گلزن برتر لیگ در این فصل به پایان رسید ، که باید با 11 اخراج خود این کار را انجام دهد و در رده نهم مسابقات قرار گیرد.

او از ماه آینده که به دلیل سری پنج مسابقه مقابل نیوزیلند ، در تیم T20I استرالیا به وی اهدا شد ، این گزینه را برای اولین بازی بین المللی خود آماده می کند.

آلیستر دابسون ، رئیس لیگ کریکت Big Cash در کریکت ، گفت: “ما می خواهیم یک فصل استثنایی دیگر در راس قرارداد Sidney Sixers و انتخاب شدن به عنوان بازیکن BBL 10 را به جاش فیلیپ تبریک بگوییم.”

وی افزود: “این شناخت و شناخت شایسته ای است برای تعدادی از مسابقات برنده شده ، که سیکسرز را به دومین فینال متوالی خانگی در SCG و انتخابی در تیم T20I مردان استرالیا هدایت کرد.”

بازیکن مسابقات توسط داوران میدانی لیگ انتخاب می شود. هر داور پس از هر مسابقه 3-2-1 رأی می دهد ، با شش رأی که ​​هر بازیکن می تواند در یک مسابقه دریافت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *