نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جاش فیلیپ به عنوان بازیکن BBL 10 از مسابقات شماره 21296 newkerala.com معرفی شد


فیلیپ در کل فصل عادی 22 رأی داد تا پس از بسکتبال الکس هالز ، که منجر به تندر سیدنی شد ، دو بار به پایان برسد. جی ریچاردسون ، بولینگ سریع پرت اسکورچرز با یک رأی در سومین رای عقب است.

فیلیپ در حال حاضر 499 دویدن را با میانگین 33.26 با ضربات چشمگیر 150.30 جمع کرده است – سومین بهترین پس از کریس لین ، کاپیتان هیلز و بریزبن هیت ، در میان 20 باتلاش BBL.

او می تواند به عنوان بهترین گلزن مسابقات به کار خود پایان دهد و در حال حاضر 44 مسیر قبل از فینال شنبه از هیلز عقب است.

این بازیکن 23 ساله در مسابقات تاکنون 16 اخراج پشت شاخکهای خود را انجام داده است.

در BBL 9 ، فیلیپ پس از هدایت Sidney Sixers به ​​دومین عنوان خود در نیم قرن پیش در مقابل جمعیت SCG خانگی ، برنده جایزه نهایی شد. وی با 487 دوش به عنوان سومین گلزن برتر لیگ در این فصل به پایان رسید ، که باید با 11 اخراج خود این کار را انجام دهد و در رده نهم مسابقات قرار گیرد.

او از ماه آینده که به دلیل سری پنج مسابقه مقابل نیوزیلند ، در تیم T20I استرالیا به وی اهدا شد ، این گزینه را برای اولین بازی بین المللی خود آماده می کند.

آلیستر دابسون ، رئیس لیگ کریکت Big Cash در کریکت ، گفت: “ما می خواهیم یک فصل استثنایی دیگر در راس قرارداد Sidney Sixers و انتخاب شدن به عنوان بازیکن BBL 10 را به جاش فیلیپ تبریک بگوییم.”

وی افزود: “این شناخت و شناخت شایسته ای است برای تعدادی از مسابقات برنده شده ، که سیکسرز را به دومین فینال متوالی خانگی در SCG و انتخابی در تیم T20I مردان استرالیا هدایت کرد.”

بازیکن مسابقات توسط داوران میدانی لیگ انتخاب می شود. هر داور پس از هر مسابقه 3-2-1 رأی می دهد ، با شش رأی که ​​هر بازیکن می تواند در یک مسابقه دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *