نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جاش فیلیپ به عنوان بازیکن مسابقات شماره 21481 newkerala.com انتخاب شد

[ad_1]

در یک مسابقه نزدیک ، فیلیپ با 22 رأی در کل فصل عادی رأی داد تا دو گل افتتاحیه بسکتبال الکس هیلز در سیدنی تندر را به پایان برساند. بولیینگ سریع پرت اسکورچرز ، جی ریچاردسون با یک رأی بیشتر در سوم اختلاف عقب است.

فیلیپ و هیلز در حال حاضر دو رتبه برتر BKT Golden Bat را به خود اختصاص داده اند ، ستاره Sixers با 44 آهنگ عقب مانده روز شنبه در مسابقات Cricket Ground سیدنی به فینال BBL می رود.

ریچاردسون در آخر هفته در 27 جدول آخر هفته در بالای رده بندی BKT Golden Arm قرار دارد ، سه مقام توسط مارک استیکی. این دو پنجشنبه ، 4 فوریه در Manval Oval در چلنجر به میدان می روند.

جایزه فیلیپ شناخت بیشتری از صعود سریع وی به ستاره BBL در سالهای اخیر پس از انتقال به سیدنی سیکسرز است. در BBL سال گذشته ، فیلیپ پس از هدایت Sidney Sixers به ​​دومین عنوان خود در نیم قرن پیش در مقابل جمعیت داخلی در SCG ، برنده جایزه بهترین بازیکن شد. وی با 487 دوش با 11 اخراج ، سومین گلزن لیگ در این فصل بود و در این مسابقات به مقام نهم رسید.

فیلیپ در KFC BBL بازی خود را به سطح بعدی رساند 10 و در حالی که دومین فینال متوالی خانگی در پیش رو دارد ، او قبلاً 499 آهنگ و 16 اخراج را پشت سر گذاشته است. او تاکنون در 15 حضور خود در این رقابت ها سه جایزه Player of Match را از آن خود کرده است.

وی همچنین در تور مردان Qantas Australian Men T20I در نیوزلند جایزه ای در تیم 18 نفره دریافت کرد.

آلیستر دابسون ، رئیس کریکت استرالیا برای کریکت ، گفت: “ما می خواهیم به جاش فیلیپ یک فصل استثنایی دیگر در بالای قرارداد برای سیدنی سیکسرز تبریک بگوییم و به عنوان بازیکن BBL در مسابقات انتخاب شود. مسابقات برنده که منجر به سیکسرها برای دومین فینال متوالی خانگی در SCG و انتخابی در تیم T20I مردان استرالیا. “

“مطمئن هستیم كه همه طرفداران Sixers ما صبر نمی كنند كه این شنبه شب به SCG بروند و تیم خود را در عمل با Scorchers یا Heat تماشا كنند. همچنین تبریکات ما برای الكس هیلز و جی ریچاردسون برای نمایش های امسال است. آنها را در بالای جدول BKT Golden Bat و Arm نشسته اند ، که هدف آنها دو بازی آخر این کمپین است. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *