نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جارد لتو زک اسنایدر را دیوانه می نامد newkerala.com # 10872لس آنجلس ، 19 ژانویه: جارد لتو بازیگر می گوید از کار با کارگردان Zack Snyder در نسخه خود از لیگ عدالت ، معروف به Snyder Cut لذت برده است.
این بازیگر نقش جوکر را در Snyder Cut of Justice League تکرار خواهد کرد.

لتو گفت ، “contactmusic.com” گزارش داد: “او (اسنایدر) یک جنگجو است. او دیوانه است. من واقعاً او را دوست دارم.”

“با هر شخصیتی که بازی می کنم – نمی دانم به این دلیل است که من خیلی سخت کار می کنم و تمایل دارم خیلی عمیق کار کنم و وقت و انرژی زیادی برای آن می گذارم – اما وقتی بازی با آنها ، بازی با قطعات بازی تمام شد ، کمی دلم برای آنها تنگ می شود. او اضافه کرد.

سامر در سال 2016 ، جوکر بازی کرد ، جوخه خودکشی. او شانس این را دارد که دوباره نقش شرور DC Comics را بازی کند.

“شما همه این کارها را انجام می دهید و سپس کارتان تمام می شود ، بنابراین خوب است که در مواردی تجدید نظر کنید. می دانید ، بخشهایی مانند جوکر ، مانند Sparma (نقش او در” چیزهای کوچک “) ، آنچه در مورد این نقشها واقعا عالی است آنها می توانند شدید و تاریک باشند ، اما در آنجا آزادی و رها کردن نیز وجود دارد. ”

“و این برای من واقعاً سرگرم کننده است ، برای دیگر بازیگران جالب است ، برای گروه سرگرم کننده است. با هر دوی این نقش ها ، خنده های زیادی در صحنه فیلمبرداری وجود داشت و لذت زیادی داشت زیرا شما قصد بداهه نوازی و گفتن حرفهای واقعاً خنده دار را داشتید. بنابراین این همیشه سرگرم کننده است. وقتی می شنوید که مردم در سمت دیگر دوربین ظاهر می شوند و من این را خیلی دوست دارم ، “او اضافه کرد.

جارد لتو زک اسنایدر را “دیوانه” خواند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *