نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جارد لتو زک اسنایدر را دیوانه می نامد newkerala.com # 10872

[ad_1]


لس آنجلس ، 19 ژانویه: جارد لتو بازیگر می گوید از کار با کارگردان Zack Snyder در نسخه خود از لیگ عدالت ، معروف به Snyder Cut لذت برده است.
این بازیگر نقش جوکر را در Snyder Cut of Justice League تکرار خواهد کرد.

لتو گفت ، “contactmusic.com” گزارش داد: “او (اسنایدر) یک جنگجو است. او دیوانه است. من واقعاً او را دوست دارم.”

“با هر شخصیتی که بازی می کنم – نمی دانم به این دلیل است که من خیلی سخت کار می کنم و تمایل دارم خیلی عمیق کار کنم و وقت و انرژی زیادی برای آن می گذارم – اما وقتی بازی با آنها ، بازی با قطعات بازی تمام شد ، کمی دلم برای آنها تنگ می شود. او اضافه کرد.

سامر در سال 2016 ، جوکر بازی کرد ، جوخه خودکشی. او شانس این را دارد که دوباره نقش شرور DC Comics را بازی کند.

“شما همه این کارها را انجام می دهید و سپس کارتان تمام می شود ، بنابراین خوب است که در مواردی تجدید نظر کنید. می دانید ، بخشهایی مانند جوکر ، مانند Sparma (نقش او در” چیزهای کوچک “) ، آنچه در مورد این نقشها واقعا عالی است آنها می توانند شدید و تاریک باشند ، اما در آنجا آزادی و رها کردن نیز وجود دارد. ”

“و این برای من واقعاً سرگرم کننده است ، برای دیگر بازیگران جالب است ، برای گروه سرگرم کننده است. با هر دوی این نقش ها ، خنده های زیادی در صحنه فیلمبرداری وجود داشت و لذت زیادی داشت زیرا شما قصد بداهه نوازی و گفتن حرفهای واقعاً خنده دار را داشتید. بنابراین این همیشه سرگرم کننده است. وقتی می شنوید که مردم در سمت دیگر دوربین ظاهر می شوند و من این را خیلی دوست دارم ، “او اضافه کرد.

جارد لتو زک اسنایدر را “دیوانه” خواند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *