نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تینا فای ، امی پولر ، میزبان گلدن گلوب از سواحل جداگانه خواهد بود newkerala.com # 20658

[ad_1]


واشنگتن ، 3 فوریه: جوایز گلدن گلوب آینده دو طرفه خواهد بود! بازیگران آمریکایی تینا فای و ایمی پولر که مجری مراسم امسال هستند ، در یک اتاق کنار هم نخواهند بود. به گزارش ورایتی ، فی و پهلر جدا از نیویورک و لس آنجلس میزبان خواهند بود. فای از اتاق رنگین کمان در بالای مرکز راکفلر در نیویورک زنده خواهد بود و پهلر میزبان مراسم معمول در هتل بورلی هیلتون در کالیفرنیا خواهد بود.

این دو در سال 2015 با هم میزبان جوایز بودند. مراسم پیش رو دومین همکاری برای میزبانی گلدن گلوب است. این رویداد پس از به تعویق افتادن تقریباً دو ماهه به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا ، در تاریخ 28 فوریه ساعت 5:00 بعد از ظهر PT / 8:00 بعد از ظهر از شبکه NBC پخش خواهد شد.

نامزدهای این مراسم امروز اعلام خواهد شد ، در این برنامه سارا جسیکا پارکر و تاراجی پی. هانسون در برنامه امروز حضور پیدا می کنند تا ابتدا چند نامزد را بخوانند و سپس بقیه مراسم معرفی از دو نماینده رسمی پخش می شود از صفحه Golden Globe در فیس بوک و وب سایت Golden Globe.

تعدادی از جزئیات مربوط به هفتاد و هشتمین دوره جوایز سالانه گلدن گلوب هنوز مشخص نشده است ، از جمله اینکه مجریان و نامزدها به طور واقعی ، به صورت حضوری یا هر دو شرکت خواهند کرد.

در ژانویه ، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود ، هیئت حاکمه نظارت بر مراسم ، دریافت کنندگان دو جایزه افتخاری خود را اعلام کرد. جین فوندا ، هفت بار برنده گلدن گلوب ، جایزه سیسیل بی دمیل را به دلیل “کمک برجسته در دنیای سرگرمی” دریافت خواهد کرد.

علاوه بر این ، نورمن لیر سومین برنده جایزه کارول برنت برای “کمک برجسته به تلویزیون در صفحه نمایش یا خارج از صفحه” خواهد بود.

ساچل و جکسون لی ، فرزندان کارگردان و نامزد سه بار گلدن گلوب ، اسپایک لی ، و تهیه کننده / نیکوکار تونیا لوئیس لی به عنوان سفیران گلدن گلوب در سال 2021 انتخاب شدند.

تینا فای ، امی پولر ، از سواحل جداگانه میزبان گلدن گلوب خواهد بود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *