نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم کوک برای 7 ساعت تأخیر در دادخواست Epic Games در دادخواست newkerala.com # 19682 نشسته است

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 1 فوریه: به مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک دستور داده شده است که برای یک ودیعه هفت ساعته توسط قاضی فدرال در پرونده ای که پیش از این علیه توسعه دهنده بازی Fortnite Epic Games برگزار می شود ، بنشیند.
اپل اینسایدر روز دوشنبه گزارش داد ، اختلاف مداوم بین Epic Games و Apple در ماه مه 2021 محاکمه خواهد شد ، اما هر دو طرف در حال آماده سازی برای درخواست شهادت و سپرده گذاری هستند.

در آخرین جلسه از جلسات دادرسی درباره مقدمات ، قاضی درخواست اپل مبنی بر آزادی تیم کوک از سپرده را رد کرد.

طبق سایت خبری حقوقی Law360 ، قاضی قاضی آمریكا توماس سی هیكسون با استدلال قانونی اپل مخالفت كرد و گفت كه “این مدت زمان ودیعه را به جای ممنوعیت كلی آن محدود می كند”.

وی همچنین نتیجه گرفت که پیشنهاد سازش اپل برای تأخیر چهار ساعته ناکافی است ، زیرا پرونده “کمتر از آن است که در نگاه اول به نظر می رسد”.

“[In] این سه اقدام ضد انحصاری ، “در حکم دادگاه طبق قانون 360 اعلام شده است” ، واقعیت های پرونده فراتر از واقعیت های تاریخی است که چه زمانی رخ داده است. در واقع ، هیچ کس مانند مدیرعامل اپل وجود ندارد که بتواند شهادت دهد که اپل چگونه رقابت را در این بازارهای مختلف که مدل تجاری آن را پایه ریزی می کند ، مشاهده می کند. “

در همان جلسه دادرسی ، قاضی هیکسون درخواست اپل برای تماس با اسناد داخلی سامسونگ را رد کرد. قاضی با اشاره به اینکه سامسونگ در این پرونده طرف نیست ، درخواست اپل را “تقریباً عجیب” توصیف کرد.

گفته می شود که اپل گفته است که این مستندات نشان می دهد سامسونگ توزیع Fortnite ، عنوان Epic Games را در قلب اختلافات انجام می دهد.

“تیم کوک باید برای 7 ساعت تأخیر در محاکمه Epic Games بنشیند”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *