نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم هند یک جلسه خالص قبل از آزمون در انگلیس آغاز می کند newkerala.com # 20028

[ad_1]


چنای ، 2 فوریه: تیم کریکت هند در روز سه شنبه جلسه خالص خود را در ورزشگاه MA Chidambaram آغاز کرد و این در حالی است که از روز جمعه چهار مسابقه مقابل انگلیس برگزار می شود. راوی شستری ، سرمربی تیم ، با “سخنرانی هیجان انگیز” به استقبال کل تیم رفت و سپس کل تیم به شبکه ها برخورد کرد تا آماده این سریال شوند.

توییتر به همراه عکس های این جلسه در توییتر نوشت: “روز 1 جلسه شبکه ما در چنای و سرمربی راوی شاستری با یک آدرس هیجان انگیز از این گروه استقبال کردند.”

اعضای هر دو تیم روز دوشنبه آزاد شدند تا پس از بازگشت نتایج منفی در آزمایش های Covid-19 ، تمرینات خود را در فضای باز آغاز کنند.

تیم کریکت هند پس از اتمام یک قرنطینه اجباری شش روزه ، اولین جلسه تمرین خود را در فضای باز دوشنبه شب انجام داد.

کاپیتان ویرات کولی و پیشنمایش ایشانت شارما به بقیه تیم پیوستند که پس از پیروزی به یاد ماندنی در سری Border-Gavaskar از استرالیا بازگشتند. كلی در حال مرخصی پدری بود در حالی كه ایشانت از مصدومیت بهبود می یافت.

جاسپریت بومرا و راویچندران آشوین که به دلیل مصدومیت در آزمون نهایی در بریزبن غایب بودند نیز به تیم بازگشتند و در عکس های منتشر شده در شبکه اجتماعی BCCI مشاهده شدند.

چهار عکس به اشتراک گذاشته شده توسط BCCI “در نزدیکی Chepauk پس از 6 روز قرنطینه” بود.

هند فقط باید در مسابقات سری تست مقابل انگلیس با نتیجه 2-0 پیروز شود تا در فینال مسابقات قهرمانی جهان (WTC) که قرار است در ماه ژوئن در لرد لندن برگزار شود ، صعود کند.

اگر هند در یک آزمایش مقابل انگلیس باخت ، باید سه بازی دیگر این سری را ببرد.

از طرف دیگر انگلیس باید هند را 3-0 شکست دهد حتی تساوی 2-2 نیز برای انگلیس کافی نیست تا هند را پشت سر بگذارد و با امتیازات در رده های بالای جدول WTC قرار بگیرد.

تیم هند یک جلسه خالص قبل از آزمایشات در انگلیس آغاز می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *