نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم های سیدنی در بازی های خانگی به دلیل بسته شدن مرز شکست می خورند newkerala.com # 6876

[ad_1]


سیدنی [Australia]، 12 ژانویه: کریکت استرالیا تأیید کرد که هفت بازی در لیگ بزرگ باش (BBL) از سیدنی و ملبورن به دلیل بسته شدن مرزهای ایالتی و تأثیرات مربوط به آن منتقل شده اند. در نتیجه ، مسابقه سیدنی سیکسرز برابر رقبای سیدنی تندر ، سیدنی تندر ، که قرار بود 22 ژانویه برگزار شود ، به آدلاید اوال منتقل شد ، در حالی که بازی مقابل هوبارت هاریکان ، برنامه ریزی شده برای 24 ژانویه ، به میدان کریکت در ملبورن منتقل شد.

همچنین ، بازی ملبورن رنگادس در برابر بریزبن هیت این پنجشنبه به Manival Oval از کانبرا منتقل شد.

آلیستر دابسون ، رئیس لیگ کریکت گفت: “تصمیم برای انجام این تنظیمات در برنامه BBL 10 برای اطمینان از ادامه فصل با توجه به وضعیت بهداشت عمومی در حال انجام و بسته شدن مرزهای دولتی مرتبط بود.” بزرگ باش در کریکت استرالیا. بیانیه.

وی افزود: “جابجایی این بازی ها توسط گروه بزرگی از ذینفعان از جمله دولت ها ، باشگاه ها و انجمن های KFC BBL و انجمن ها و کشورها و شرکای پخش و بازاریابی ما امکان پذیر شده است ، که از سخت کوشی ، درک و انعطاف پذیری آنها بسیار قدردانی می کنیم.” .

سیدنی سیکسرز در 24 ژانویه به جای هیدرولیک سیدنی در 25 ژانویه ، به جای هکتار کریکت سیدنی (SCG) ، در Hricartes Hbartan Cricket Ground (MCG) بازی خواهد کرد.

BBL: تیم های سیدنی به دلیل بسته شدن مرزها در بازی های خانگی شکست می خورند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *