نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم تیلور سویفتز برای یک دادخواست غیرعادی بر سر نام روز افزون آلبوم به پارک موضوعی برخورد کرد newkerala.com # 22348

[ad_1]

به گزارش E! اخبار ، در اسناد دادگاه دریافت شده از نشریه ، پارک پارک ادعا می کند که آخرین آلبوم خواننده با استفاده از همین نام مارک تجاری وی را نقض کرده است. صاحبان پارک موضوعی همچنین گفتند که انتشار “همیشه” توسط سوئیفت باعث ایجاد سردرگمی در ارتباط این دو شد.

صندلی دادگاه یوتا در اسناد دادگاه همچنین ادعا کرد که “یک انحراف چشمگیر از سطح معمول” بازدید از وب سایت وی در هفته پس از انتشار آلبوم وجود دارد.

تیم سوئیفت روز پنجشنبه در بیانیه ای به E به این پرونده پاسخ داد. اخبار. سخنگوی این خواننده گفت: واقعیت این است که این سخنان ساده لوحانه از جانب کن برچنایدر ، بنیانگذار و مدیرعامل یک پارک تجربه بیان شده است.

سخنگوی وی افزود که “با توجه به پرونده های قضایی ، بدهی ها و دستگیری های شرکت ،” هدف واقعی این دادخواست باید آشکار باشد “.

به گزارش E! اخبار ، تیم حقوقی خواننده همچنین در نامه ای به دادگاه به دادخواستها پاسخ دادند كه در آن آمده است: “موكل شما خسارتی ندیده است و در واقع صریحاً اعلام كرد كه انتشار آلبوم خانم سوئیفت” فرصتی برای بازاریابی “برای مشكلات مشتریان پارک تفریحی. “

پارک اورمور یوتا بصورت آنلاین به عنوان یک پارک ماجراجویی توصیف می شود که در آن افراد در هر سنی می توانند به قلمرو جدیدی ، دهکده خارق العاده اورمور ، فرار کنند.

در مورد “همیشه” سوئیفت ، این آلبوم غافلگیرکننده در 11 دسامبر سال گذشته منتشر شد و دومین ساخته موسیقی خواننده است که در دوره قرنطینه ضبط شده است. (ANI / 7 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *