نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم تحت هدایت رهانه آماده آزمون Gaba newkerala.com # 7807بریزبن [Australia]، 13 ژانویه: ممکن است Ajinkya Rahane با هدایت هند بین آزمایش های سوم و چهارم استراحت کوتاهی داشته باشد ، اما بازدیدکنندگان در حال اضافه کاری هستند تا مطمئن شوند که برای این مجموعه قاطع که از جمعه آغاز می شود ، آماده هستند. تیم هند در روز چهارشنبه مهارت های خود را با یک جلسه کامل خالص تقویت کرد. در طول آموزش ، ضرب و شتم ها عالی به نظر می رسیدند و صدای شیرین گوشت خفاش زنگ های هشدار دهنده را به اردوگاه استرالیا می فرستاد.

برش مربع ، محافظت از پای جلو ، رانندگی ، ضربه به توپ ، رقصیدن در زمین ، شما می گویید و بتمن های هندی این کار را کردند. در حالی که بتمن ها به بهترین شکل خود به نظر می رسیدند ، Kartik Tyagi بولینگ و واشنگتن Sundar نیز در تورهای بولینگ دیده می شدند.

“کریکت بورد هند (BCCI)” با آمادگی کامل برای آزمون گابا ، عنوان فیلم را از جلسه عملی در توییتر عنوان کرد.

در اوایل روز ، بهارات آرون ، مربی بولینگ هند ، در حال بحث در مورد ترفندهای تجاری با ضربان سازهای Yaspirt Bumra و Shardul Thakur بود.

در یک سری عکسهایی که روی دسته رسمی تیم کریکت هند به اشتراک گذاشته شده است ، بومرا دیده می شود که توپی در دست دارد و در حال بحث در مورد برنامه های بازی با مربیان آرون و شاردول تاکور است.

این تیم همچنین در درگیری در The Gabba دیده شد ، جایی که Shastri در حال صحبت با پسران دیده شد.

“بعد از یک درگیری حماسی در سیدنی ، وقت آن است که دوباره جمع شویم. ما برای آزمایش نهایی در گابا آماده شده ایم! #TeamIndia #AUSvIND ،” هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) در توئیت خود نوشت:

راویندرا جادئا و قهرمان آخرین مسابقه هانوما ویهاری از آزمون چهارم حذف شدند. علاوه بر این ، حمله هند از دست دادن محمد شامی – یک بازو شکسته – و امش یداو – یک مصدومیت از ناحیه گوساله – در طول سریال های در حال انجام و با سطح سری 1-1 ، رهانه امیدوار است که بومرا در سریعترین زمان گاز کامل را بدست آورد درب در استرالیا.

Ind مقابل Aus: تیم تحت هدایت Rahane برای آزمون گبا “آماده” است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *