نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم تحت هدایت رهانه آماده آزمون Gaba newkerala.com # 7807

[ad_1]


بریزبن [Australia]، 13 ژانویه: ممکن است Ajinkya Rahane با هدایت هند بین آزمایش های سوم و چهارم استراحت کوتاهی داشته باشد ، اما بازدیدکنندگان در حال اضافه کاری هستند تا مطمئن شوند که برای این مجموعه قاطع که از جمعه آغاز می شود ، آماده هستند. تیم هند در روز چهارشنبه مهارت های خود را با یک جلسه کامل خالص تقویت کرد. در طول آموزش ، ضرب و شتم ها عالی به نظر می رسیدند و صدای شیرین گوشت خفاش زنگ های هشدار دهنده را به اردوگاه استرالیا می فرستاد.

برش مربع ، محافظت از پای جلو ، رانندگی ، ضربه به توپ ، رقصیدن در زمین ، شما می گویید و بتمن های هندی این کار را کردند. در حالی که بتمن ها به بهترین شکل خود به نظر می رسیدند ، Kartik Tyagi بولینگ و واشنگتن Sundar نیز در تورهای بولینگ دیده می شدند.

“کریکت بورد هند (BCCI)” با آمادگی کامل برای آزمون گابا ، عنوان فیلم را از جلسه عملی در توییتر عنوان کرد.

در اوایل روز ، بهارات آرون ، مربی بولینگ هند ، در حال بحث در مورد ترفندهای تجاری با ضربان سازهای Yaspirt Bumra و Shardul Thakur بود.

در یک سری عکسهایی که روی دسته رسمی تیم کریکت هند به اشتراک گذاشته شده است ، بومرا دیده می شود که توپی در دست دارد و در حال بحث در مورد برنامه های بازی با مربیان آرون و شاردول تاکور است.

این تیم همچنین در درگیری در The Gabba دیده شد ، جایی که Shastri در حال صحبت با پسران دیده شد.

“بعد از یک درگیری حماسی در سیدنی ، وقت آن است که دوباره جمع شویم. ما برای آزمایش نهایی در گابا آماده شده ایم! #TeamIndia #AUSvIND ،” هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) در توئیت خود نوشت:

راویندرا جادئا و قهرمان آخرین مسابقه هانوما ویهاری از آزمون چهارم حذف شدند. علاوه بر این ، حمله هند از دست دادن محمد شامی – یک بازو شکسته – و امش یداو – یک مصدومیت از ناحیه گوساله – در طول سریال های در حال انجام و با سطح سری 1-1 ، رهانه امیدوار است که بومرا در سریعترین زمان گاز کامل را بدست آورد درب در استرالیا.

Ind مقابل Aus: تیم تحت هدایت Rahane برای آزمون گبا “آماده” است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *