نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیفانی هدیش پس از کنسرت Super Bowl با آلیشیا کیز و دیگران میزبان Verizons خواهد بود newkerala.com # 20589واشنگتن ، 2 فوریه: ورایزون پس از مسابقات Super Bowl در 7 فوریه برنامه های بزرگی برای میزبانی “کنسرت بزرگ برای تجارت کوچک” دارد ، رویدادی زنده که به میزبانی تیفانی هدیش برگزار می شود. طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، در این کنسرت آلیشیا کیز ، برندی کارلایل ، بریتنی هوارد ، کریستینا آگیلرا ، اریک چرچ ، HER ، یاسمین سالیوان ، لوک برایان و مایلی سایرس بازی خواهند کرد.

این نمایشگاه که توسط Roc Nation تولید و تولید شده است ، به عنوان بخشی از تعهد دیرینه ورایزون در کمک به یک میلیون صاحب مشاغل کوچک برای بهبود و رشد در اقتصاد دیجیتال تا سال 2030 ، مشاغل کوچک را نیز به نمایش می گذارد.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، ورایزون همچنین 10 میلیون دلار برای حمایت از مشاغل کوچک از طریق سازمان محلی حمایت از ابتکارات محلی (LISC) جمع آوری کرده است و تمرکز خود را بر صاحبان مشاغل در جوامع تاریخی و کم ارتباط گذاشته است.

کنسرت بزرگ برای مشاغل کوچک از ساعت 11 شب EST شروع می شود و در Yahoo ، Fios ، @ Verizon در توییتر ، Twitch ، YouTube و TikTok و همچنین در BET ، شبکه ورزشی CBS ، CMT ، MTV2 و MTV Live قابل مشاهده است. iHeart و سیریوس همچنین تولید خود را آغاز می کنند.

در بیانیه ای ، خواننده آهنگ “Brand New Me” Keys گفت که از همکاری با ورایزون بسیار هیجان زده است تا موسیقی خوب را به هدف مهمی برساند.

“تجارت کوچک بسیار مهم است و ما باید همه تلاش خود را برای زنده نگه داشتن آنها انجام دهیم ؛ جوامع ما بدون آنها بهبود نمی یابند.”

دیگو اسکات ، مدیر عامل شرکت Verizon را اضافه کنید “وقتی ما در ماه مارس گذشته مجموعه سرگرمی هفتگی Pay It Forward Live را راه اندازی کردیم ، تصوری نمی کردیم که تقریباً یک سال بعد نیاز به کمک همچنان بسیار حیاتی باشد. ما جادو کردیم همکاری با صنعت سرگرمی و بسیج مردم ، هزاران کسب و کار را تحت تأثیر قرار می دهد. “

“ما مجدداً این کار را انجام دادیم ، حتی با کنسرت Big Small Business Business ، که مردم را پس از Super Bowl LV گرد هم آورده تا به تجارت کوچک ، که قلب اقتصاد آمریکا است ، کمک کند.”

تیفانی هدیش بعد از Super Bowl با آلیشیا کیز و دیگران میزبان کنسرت ورایزون خواهد بود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *