نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیفانی هدیش پس از کنسرت Super Bowl با آلیشیا کیز و دیگران میزبان Verizons خواهد بود newkerala.com # 20589

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: ورایزون پس از مسابقات Super Bowl در 7 فوریه برنامه های بزرگی برای میزبانی “کنسرت بزرگ برای تجارت کوچک” دارد ، رویدادی زنده که به میزبانی تیفانی هدیش برگزار می شود. طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، در این کنسرت آلیشیا کیز ، برندی کارلایل ، بریتنی هوارد ، کریستینا آگیلرا ، اریک چرچ ، HER ، یاسمین سالیوان ، لوک برایان و مایلی سایرس بازی خواهند کرد.

این نمایشگاه که توسط Roc Nation تولید و تولید شده است ، به عنوان بخشی از تعهد دیرینه ورایزون در کمک به یک میلیون صاحب مشاغل کوچک برای بهبود و رشد در اقتصاد دیجیتال تا سال 2030 ، مشاغل کوچک را نیز به نمایش می گذارد.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، ورایزون همچنین 10 میلیون دلار برای حمایت از مشاغل کوچک از طریق سازمان محلی حمایت از ابتکارات محلی (LISC) جمع آوری کرده است و تمرکز خود را بر صاحبان مشاغل در جوامع تاریخی و کم ارتباط گذاشته است.

کنسرت بزرگ برای مشاغل کوچک از ساعت 11 شب EST شروع می شود و در Yahoo ، Fios ، @ Verizon در توییتر ، Twitch ، YouTube و TikTok و همچنین در BET ، شبکه ورزشی CBS ، CMT ، MTV2 و MTV Live قابل مشاهده است. iHeart و سیریوس همچنین تولید خود را آغاز می کنند.

در بیانیه ای ، خواننده آهنگ “Brand New Me” Keys گفت که از همکاری با ورایزون بسیار هیجان زده است تا موسیقی خوب را به هدف مهمی برساند.

“تجارت کوچک بسیار مهم است و ما باید همه تلاش خود را برای زنده نگه داشتن آنها انجام دهیم ؛ جوامع ما بدون آنها بهبود نمی یابند.”

دیگو اسکات ، مدیر عامل شرکت Verizon را اضافه کنید “وقتی ما در ماه مارس گذشته مجموعه سرگرمی هفتگی Pay It Forward Live را راه اندازی کردیم ، تصوری نمی کردیم که تقریباً یک سال بعد نیاز به کمک همچنان بسیار حیاتی باشد. ما جادو کردیم همکاری با صنعت سرگرمی و بسیج مردم ، هزاران کسب و کار را تحت تأثیر قرار می دهد. “

“ما مجدداً این کار را انجام دادیم ، حتی با کنسرت Big Small Business Business ، که مردم را پس از Super Bowl LV گرد هم آورده تا به تجارت کوچک ، که قلب اقتصاد آمریکا است ، کمک کند.”

تیفانی هدیش بعد از Super Bowl با آلیشیا کیز و دیگران میزبان کنسرت ورایزون خواهد بود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *