نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توییت های ریحانا برای معترضان به کشاورزان ، کانگانا او را احمقی می نامد newkerala.com # 20721

[ad_1]

IANS / 11 ساعت قبل

بمبئی ، 2 فوریه: هیجان بین المللی پاپ ریحانا روز سه شنبه از ادامه اعتراض کشاورزان در هند حمایت کرد. اندکی پس از توییت ریحانا ، کنگانا رانوت بازیگر بالیوود با ارسال توییت ، وی را احمق و مدل خواند. کنگانا همچنین گفت که کشاورزان معترض تروریست هستند.

روز سه شنبه ، ریحانا در توییتر به اخبار اعتراض واکنش نشان داد و نوشت: “چرا ما در مورد آن صحبت نمی کنیم؟ #PermestProtest “.

توییت این ستاره پاپ به طور گسترده توسط کاربران شبکه به اشتراک گذاشته شده است.

با این حال ، کانگانا ترجیح داد پاسخی به ریحانا ارائه دهد و به توییت او پاسخ دهد ، و از صفتهایی مانند “احمق” و “مانکن” هنگام خطاب کردن وی استفاده کرد.

کنگانا در واکنش به توئیت خود نوشت: “هیچ کس در این باره صحبت نمی کند زیرا آنها کشاورز نیستند ، آنها تروریست هایی هستند که می خواهند هند را تقسیم کنند تا چین بتواند ملت آسیب پذیر خرد شده ما را تصاحب کند و این کشور را به عنوان یک مستعمره چین از این قبیل تبدیل کند. از ایالات متحده آمریکا. .. احمقانه بنشینید ، ما ملت خود را مانند شما آدمک ها نمی فروشیم. “

همین چند روز پیش ، بازیگر زن بالیوود در توئیتی از هندی ها خواست تا از اعتراضات مداوم کشاورزان به عنوان تروریست حمایت کنند.

“شش تمبر قرارداد من را لغو كردند ، برخی از آنها قبلاً امضا شده ، بعضی دیگر در حال بسته شدن است. او گفت كه من با كشاورزان تروریست تماس گرفتم تا آنها نتوانند من را به عنوان سفیر داشته باشند. امروز می خواهم بگویم كه هر هندی كه از این شورش ها حمایت می كند نیز یک تروریست ، از جمله مارک های ضد ملی ، “کانگانا رانوت در روز جمهوری توییت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *