نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توییتر رئیس جمهور ترامپ “را برای همیشه ممنوع” کرد

[ad_1]

trump-twitter-khoataikhoan.jpg
توییتر رئیس جمهور ترامپ “را برای همیشه ممنوع” کرد

بر این اساس ، هنگام باز کردن صفحه توییتر حساب @ realDonaldTrump ، کاربران پیام “حساب به حالت تعلیق” و “Twitter در حال متوقف کردن حساب هایی است که قوانین توییتر را نقض می کنند”. آواتارها و تصاویر روی جلد نیز به جای خاکستری نمایش داده نمی شوند.

پیش از این ، در تاریخ 8 ژانویه (به وقت محلی) ، یکی از برترین پلتفرم های اجتماعی امروز جهان ، توییتر اعلام کرد که حساب دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را برای همیشه قفل کرده است.

در بیانیه رسمی ، سخنگوی توئیتر گفت: پلتفرم شبکه های اجتماعی تصمیم گرفته است “پس از انتشار بسیاری از گزارش ها در رسانه ها ، درب رئیس جمهور ترامپ را” به طور ممنوع دائمی “به دلیل جلوگیری از تحریک به خشونت بیشتر. اعتقاد بر این است که اطلاعات مربوط به تصویر حامیان رهبر آمریکا برای حمله به مقر کنگره در تاریخ 6/1 است.

twitter-science-taikhoan-trump.jpg
توییتر حساب دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را مسدود کرده است

بلافاصله پس از شیوع آشوب ، توییتر به سرعت حساب رئیس جمهور ترامپ را ظرف 12 ساعت از بعد از ظهر 6 ژانویه بست.

در آن زمان ، این شرکت افزود ، در صورت ادامه نقض سیاست های توییتر در برابر تهدیدات خشونت آمیز و اطلاعات نادرست در انتخابات ، حساب وی برای همیشه به حالت تعلیق در می آید.

در ارتباط با این حادثه ، سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک یا اینستاگرام نیز با استناد به دلایلی برای جلوگیری از تحریک خشونت ، حساب آقای ترامپ را برای مدت نامحدود قفل کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *