نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توفان فوق العاده Tauktae هند را لرزاند و حدود 40 کشته برجای گذاشت

[ad_1]

پیش از این ، در آخرین روز 17 ماه مه ، Super Typhoon Tauktae با باران های سیل آسا و وزش باد شدید ، خشکسالی را در هند غربی ایجاد کرد ، باعث آب گرفتگی تمام جاده ها شد ، خسارات زیادی ایجاد کرد و اختلال ایجاد کرد. واکنش کشور به بیماری همه گیر COVID-19

رسانه های هند تاكتا را به عنوان بزرگترین طوفانی كه در 30 سال گذشته منطقه را تحت تأثیر قرار داده است ، برجسته كرده اند. گردش خون باعث حوادث شدید هوا در آخر هفته شد که منجر به کشته شدن حداقل 20 نفر شد.

bao-tauktae2.jpg
درخت افتاده ماشین را خرد می کند

اداره هواشناسی هند اعلام کرد طوفان Tauktaye پس از ساعت 8:30 عصر به وقت محلی (10:00 روز ویتنام) با وزش باد 155-165 کیلومتر بر ساعت در گجرات فرود آمد.

یک زن پس از وزش باد شدید تیر برق در شهر شمالی پاتان درگذشت. در همین حال ، مقامات در شهر ساحلی دیو گفتند که طوفان های شدید باعث شده امواج دریا به 3 متر برسد.به گفته دولت گجرات ، حداقل 13 نفر بر اثر درختان جان خود را از دست داده اند.

طبق گفته دولت گجرات ، حداقل 13 نفر بر اثر سقوط درختان و باران شدید جان خود را از دست داده اند.

در پایتخت ایالت همسایه ماهاراشترا ، بمبئی ، حداقل 12 نفر کشته شده اند ، بسیاری از مناطق دچار آبگرفتگی ، تعداد بیشماری از درختان ، تیرهای تیر چراغ برق شده و خطوط برق قطع شده است.

پیش از این گزارش هایی مبنی بر مرگ شش نفر در کارناتاکا و گوا و کرالا گزارش شده بود.

bao-tauktae.jpg
صحنه لاشه هواپیما پس از طوفان

نیروی دریایی هند به جستجوی افراد سوار بر کشتی شکسته R-305 در 35 مایل دریایی بمبئی که به عنوان پناهگاهی برای کارگران مشغول کار در این سکوی نفتی ادامه داشت ، ادامه می دهد. به گزارش اسپوتنیک ، در طول عملیات نجات ، کشتی نیروی دریایی 184 نفر را از این کشتی نجات داد و به جستجوی 89 نفر دیگر ادامه داد.

عملیات نجات برای خدمه دو لنج و دکل حفاری متعلق به بزرگترین شرکت نفتی دولتی هند ، ONGC نیز ادامه دارد و بیش از 430 نفر را به امنیت می رساند.

بلایای طبیعی در زمینه یک بیماری همه گیر می تواند به طور قابل توجهی مشکلات مرتبط با مبارزه با شیوع COVID-19 را تشدید کند. در چند هفته گذشته ، وضعیت هند به دلیل بالا بودن میزان آلودگی به SARS-CoV-2 بسیار متشنج شده است. در همان زمان ، رسانه ها همچنین گفتند که یک نوع ویروس به خصوص خطرناک در آن کشور پیدا شده است.

ویدئو: Super Typhoon Tauktae به هند برخورد می کند. منبع: اسپوتنیک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *