نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توافق نامه های آبراهام جادو می کند زیرا گردشگران اسرائیلی به دبی می روند newkerala.com # 20941

[ad_1]

روزنامه خلیج تایم امارات به نقل از رئیس جدید منصوب سفارت اسرائیل در ابوظبی ، ایتان نعح گفت که نزدیک به 1.30.000 گردشگر اسرائیلی فقط در مدت سه ماه از امارات بازدید کرده اند.

در یک توافق تاریخی در آگوست سال 2020 به نام توافق نامه های ابراهیمی ، امارات و اسرائیل روابط دیپلماتیک برقرار کردند. در 26 نوامبر ، اولین پرواز اسرائیلی ها را به امارات متحده عربی آورد و از آن زمان بخش گردشگری به روش های بی سابقه ای شکوفا شده است. اسرائیل ژانویه امسال سفارت خود را در ابوظبی پس از تکان دادن کابینه امارات افتتاح کرد.

اسرائیلی ها آفتاب امیر جهان را خیس می کنند. آنها عروسی های یهودی برگزار می کنند ، جشنواره های خود را جشن می گیرند و در واقع فرهنگ و شیوه زندگی خود را به دبی آورده اند ، که به عنوان یک مقصد گردشگری و تجاری بین المللی با رستوران های فضای باز ، مراکز خرید بزرگ و جاذبه های مختلف شناخته شده است. از آنجا که واکسیناسیون ویروس کرونا در هر دو کشور کاملاً در جریان است ، با کاهش تهدید عفونت ، جریان گردشگران از اسرائیل به امارات متحده عربی حتی بیشتر می شود.

مردم محلی با راه اندازی رستوران های کندوی عسل و تنظیم آشپزخانه های خود متناسب با سلیقه مسافران جدید ، به هجوم اسرائیلی ها پاسخ دادند. با توجه به حساسیت های محلی و فرهنگ بسیار متفاوت ، اسرائیلی ها نیز در حال سازگاری هستند. آنها یاد می گیرند که در جمع بوسه نزنند و رفتاری که می تواند میزبانشان را آزار دهد ، رفتار نکنند.

هر دو طرف راه های هوایی و دریایی را باز کرده اند. سفیر اسرائیل می گوید آنها همچنین قصد دارند راه های تحریک تجارت و تجارت را آغاز کنند. نائه گفت: اکنون در حال بررسی ظرفیت تریلرها و کامیون هایی هستیم که ظرف سه روز کالا را از امارات به اسرائیل منتقل می کنند و در آینده نزدیک باز می گردند.

دولت ها قبلاً قرارداد پروازهای مستقیم را امضا کرده اند ، در مورد سفر بدون ویزا تصمیم گرفته اند و قصد دارند رابطه ای الزام آور در علم و فناوری ، تحقیق و توسعه داشته باشند. دو کشور همچنین در حال بررسی سرمایه گذاری متقابل هستند.

روابط پر رونق امارات و اسرائیل به دلیل هزینه روابط دیگر است. پاکستان از لیست کشورهای دوست خارج شده است. در حال حاضر ، پاکستانی ها به دلیل محدودیت ویزا به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا قادر به ورود به امارات متحده عربی نیستند. این احتمالاً بر اقتصاد پاکستان تأثیر می گذارد ، زیرا امارات متحده عربی دومین منبع انتقال پول در پاکستان است.

دلایل بی شماری برای دور نگه داشتن یک پاکستانی از امارات وجود دارد.

یکی درک تهدیدهای امارات متحده عربی توسط شهروندان مبارز پاکستانی است که می توانند به بازدید اسرائیلی ها آسیب برسانند. مورد دیگر “خیر” علنی دولت پاکستان برای به رسمیت شناختن اسرائیل است ، برخلاف مواضع خود امارات در مورد اسرائیل. سفر شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان به دبی در ماه دسامبر به حل مسائل کمک نکرد.

همجواری پاکستان با ترکیه دلیل دیگری بر نارضایتی بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس از آن است. در داخل کشور ، وقتی مردم نگران شغل در خلیج فارس هستند ، مخالفان سیاست خارجی ضعیف و بی هدف نخست وزیر عمران خان را آغاز می کنند.

در همین حال ، شرکت های مسافرتی امارات در حال آماده سازی برای حمله به اسرائیل به عنوان یک مقصد گردشگری و تجاری هستند.

(این محتوا با توافق با indianarrative.com حمل می شود)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *