نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تهیه کنندگان با تینا فی در نیویورک و امی پولر در لس آنجلس نمایش دو مرجانی را ترتیب می دهند newkerala.com # 21124

[ad_1]

طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، فی در نیویورک در اتاق رنگین کمان حضور خواهد داشت و پهلر در بورلی هیلتون این مقاله را منتشر خواهد کرد. در این میان انتظار می رود نامزدهای معرفی شده از مناطق مختلف جهان باشند ، اما باید دید که آیا آنها در مکان های مرکزی شهرهای بزرگ دیگر جمع می شوند یا خیر.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، پخش مجدد پیش بینی شده Fey و Poehler چهارمین میزبان Globes آنها پس از سه مسابقه 2013-2015 خواهد بود.

این تولید ، همکاری بین NBC ، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود و دیک کلارک تولید می کند ، آخرین نمایش مشهور هالیوود است که با رعایت پروتکل های COVID-19 تنظیم شده است ، که مجامع گسترده را محدود می کند.

امی یک رویداد ترکیبی را با میزبان جیمی کیمل در صحنه استاپلز به همراه مجریان و مهمانان در استیپل سنتر برگزار کرد ، در حالی که نامزدها از راه دور از ده ها مکان در سراسر جهان ظاهر می شدند.

گلدن گلوب که در ابتدا برای ژانویه برنامه ریزی شده بود ، در تاریخ 28 فوریه از ساعت 5:00 بعد از ظهر PT / 8-11 PM ET به صورت مستقیم از NBC پخش می شود. سارا جسیکا پارکر و تاراجی پی. هانسون نامزدهای معرفی شده را صبح چهارشنبه اعلام می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *