نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تماشای فیلم های زامبی بهتر می تواند شما را برای همه گیر شدن شماره 6873 newkerala.com آماده کند

[ad_1]


دهلی نو ، 12 ژانویه: در حالی که بسیاری از فیلم های زامبی و ترسناک لذت می برند ، اما فکر نمی کنند آنها چیزی جز لذت گناه هستند ، اما ممکن است متوجه نشوند که غوطه ور شدن در چنین داستانهایی آنها را برای واقعیت 2020 آماده کرده است. . ، یک تحقیق جذاب را نشان می دهد قصه های مناظر پساآخرالزمانی ، که در آن تعداد کمی از بازماندگان در دنیای جدید و بسیار متفاوت ظاهر می شوند ، از مدت ها قبل قصه های محبوبی بوده اند که توسط نویسندگان فیلمنامه و نویسندگان بافته شده اند.

به گفته تیمی از محققان دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا در پنسیلوانیا ، لذت بردن از فیلم های ترسناک می تواند افراد را نسبت به دیگران که از سرگرمی ترسناک لذت نمی برند ، برای همه گیری Covid-19 آماده کند.

“پس از در نظر گرفتن تأثیرات شخصی ، که در واقع کاملاً قوی بود ، متوجه شدیم که هرچه فیلم های زامبی ، حمله بیگانگان و همه گیرهای آخرالزمانی بیشتر مردم قبل از Covid-19 تماشا می کنند ، همه گیرهای واقعی و کنونی را بهتر کنترل می کنند.” گفت جان جانسون ، استاد افتخاری روانشناسی در ایالت پن.

جانسون در مقاله ای که در ژورنال Personality and Individual Differences منتشر شد ، گفت: “این نوع فیلم به طور واضح به عنوان یک تمرین ذهنی برای وقایع واقعی عمل می کند” و افزود که “داستان ها فقط سرگرم کننده نیستند بلکه آمادگی برای زندگی هستند.”

برای رسیدن به این نتیجه ، محققان مطالعه ای را ایجاد کردند که آن را به صورت آزمایشی آزمایش کردند.

آنها نظرسنجی نهایی را بر روی 310 نفر از طریق یک وب سایت انجام دادند.

شرکت کنندگان سپس میزان علاقه خود به ژانرهای ترسناک ، زامبی ، هیجان روانشناختی ، ماورا الطبیعه ، آخرالزمان / پسا آخرالزمانی ، داستان های علمی ، حمله بیگانگان ، جنایت ، کمدی و ژانرهای عاشقانه را در فیلم و تلویزیون نشان دادند.

سپس از شرکت کنندگان در مورد تجربیات گذشته و حال و علاقه به فیلمهایی که صریحاً در مورد بیماریهای همه گیر بود ، سال شد.

جانسون گفت: “آنچه ما دریافتیم این بود كه به نظر می رسید افرادی كه قبل از همه گیری انواع خاصی از فیلم ها را تماشا می كنند توسط آنها در هنگام شیوع بیماری یاری می شوند.”

وی گفت: “من مطمئن نیستم که تماشای چنین فیلم هایی اکنون برای شرایط فعلی ما مفید باشد.” “درک من از همه گیری ها و سایر رویدادهای چالش برانگیز زندگی این است که چنین چالش های آینده کاملاً اجتناب ناپذیر است.

تماشای فیلم های زامبی بهتر می تواند شما را برای یک بیماری همه گیر آماده کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *