نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تلگرام صدها تماس عمومی برای خشونت در ایالات متحده را مسدود می کند newkerala.com # 10842

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 19 ژانویه: در میان اوضاع سیاسی متشنج در ایالات متحده ، برنامه پیام رمزگذاری شده تلگرام صدها تماس عمومی برای خشونت را مسدود و بسته کرد که در غیر این صورت می توانست به ده ها هزار کاربر در سراسر کشور برسد.
پاول دوروف ، بنیانگذار تلگرام گفت که این شرکت از بحث ها و اعتراضات مسالمت آمیز استقبال می کند ، اما “شرایط و ضوابط عمومی ما به صراحت گسترش درخواست های عمومی برای خشونت را ممنوع می کند.”

اواخر روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “جنبش ها در سراسر جهان به تلگرام متكی هستند تا بدون دفاع از آسیب به حقوق بشر بپا خیزند.”

طی دو هفته گذشته ، جهان با نگرانی تحولات ایالات متحده را دنبال می کرد.

در حالی که ایالات متحده کمتر از 2٪ از کاربران کاربری تلگرام را تشکیل می دهد ، این شرکت گفت که از نزدیک وضعیت را زیر نظر دارد.

دوروف گفت: “در اوایل ژانویه ، تیم نظارت بر تلگرام تعداد بیشتری از گزارشات مربوط به فعالیت های عمومی مرتبط با ایالات متحده را در سیستم عامل ما دریافت کرد. این تیم با جلوگیری از کانال های آمریکایی که خشونت را تقویت می کنند ، قاطعانه عمل می کند.”

“این تیم علاوه بر حذف فعالانه محتوایی که مستقیماً باعث خشونت می شود ، به پردازش گزارشات کاربران نیز ادامه می دهد.”

تلگرام متوجه جذب قابل توجهی در میان کاربران جدید شده است زیرا شرایط استفاده جدید و سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp بحث جدیدی را در مورد به اشتراک گذاری داده ها به وجود آورد. 525 میلیون کاربر عبور کرده اند.

دوروف گفت: “تلگرام از بحث سیاسی كه از چهار طرف طیف سیاسی مطرح می شود استقبال می كند ، اما به سرعت برای جلوگیری از افرادی كه مردم را به آسیب رساندن به دیگران تحریك می كنند ، اقدام خواهد كرد.”

با این حال ، دوروف به ویژگی گپ رمزگذاری شده در تلگرام ، که از تماس ها در برابر دسترسی خارجی محافظت می کند و تحت نظارت متمرکز نیست ، متوسل نشد.

تلگرام صدها تماس عمومی برای خشونت در ایالات متحده را مسدود کرده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *