نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تسلیت ریشه ای درگذشت کاپیتان تام مور newkerala.com # 20714

[ad_1]

ANI / 11 ساعت پیش

چنایی ، 3 فوریه: سردار آزمون انگلیس جو روت روز چهارشنبه درگذشت کاپیتان صد ساله تام مور ، که با تلاش های خود برای جمع آوری کمک های مالی ، مردم انگلیس را در همان روزهای ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا تسخیر کرد ، تسلیت گفت.

کاپیتان تام مور روز سه شنبه درگذشت. خبر مرگ وی در حساب توئیتر وی اعلام شد.

“اخبار واقعاً ناراحت کننده ، من از این لذت برخوردار شدم که اوایل سال گذشته فرصتی پیدا کردم تا با او صحبت کنم. مطمئن هستم که خانواده وی به میراثی که از خود به جای گذاشته بسیار افتخار می کنند. روت در ویدئویی که توسط رسانه های تیم ECB ارسال شده است ، گفت: “کارهای بزرگی که او به نمایندگی از کل تیم کریکت برای سرویس بهداشت ملی (NHS) انجام داده است ، می خواهم نظرات خود را به او و خانواده اش برسانم.”

روت افزود: “او در تمام طول زندگی خود بسیار مهربانانه درباره بازی کریکت صحبت می کند. متأسفانه کل جامعه کریکت او را از دست خواهد داد.”

کاپیتان تام مور پس از آزمایش مثبت COVID-19 در بیمارستان بستری شده است ، دخترش هانا اینگرام مور در 31 ژانویه در توییت خود نوشت.

به گزارش الجزیره ، پیشکسوت جنگ جهانی دوم انگلیس هنگامی که از وی در حال قدم زدن در باغ خود در روستای مارستون موریتین ، شمال لندن ، درست قبل از صدمین سالگرد تولدش ، مورد توجه مردم قرار گرفت.

وی قصد داشت 1000 پوند جمع کند ، اما در نهایت 30 میلیون پوند (تقریبا 41 میلیون دلار) برای NHS جمع کرد و دو رکورد جهانی گینس را شکست و همچنین توسط ملکه الیزابت شوالیه شد.

وی حتی رزومه ای نوشت و به تاسیس یک خیریه کمک کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *