نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تساوی در سیدنی به اندازه یک پیروزی ، اعتباری برای ویهاری و اشوین برای ضرب و شتم 2.5 ساعت ، می گوید Rahane newkerala.com # 6402

[ad_1]

سیدنی [Australia]، 11 ژانویه: آژینکیا رهانه ، کاپیتان هند پس از دور شدن با تساوی در زمین کریکت سیدنی (SCG) روز دوشنبه گفت که نتیجه به اندازه یک پیروزی خوب است ، و افزود که دیدن همه خوب است ، که به هدف تیم کمک می کنند. راویچندران اشوین و هانوما ویهاری 258 توپ را به ثمر رساندند تا هند با یک تساوی حماسی دور شود و در آخرین آزمایش گابا شروع کند ، سطح سری 1-1.

“این به خوبی برنده شدن در یک مسابقه آزمایشی است که وقتی به خارج از کشور می آیی و یک مسابقه از این قبیل بازی می کنی ، واقعاً ویژه بود. تبریک به آشوین و ویهاری به روشی که می خواستند ، پوجارا ، روهیت ، پنت ، همه به دلیل اما ویهاری و اشوین مقصر بودند که سرانجام 2.5 ساعت وقت گرفتند. “

“ما می دانستیم که باید هر بار یک جلسه او را ببریم ، به هدف خود فکر نمی کردیم. پوجارا و پانت خوب برای ما جنگیدند ، اما بعد از بیرون آمدن آنها ، متأسفانه ویهاری دچار مصدومیت شد و بنابراین مجبور شد با بازیکن خاص بازی کند وی افزود: “از همه پسران به خاطر نحوه بازی ما متشکرم و احساس خوبی در بردن داریم.”

رهانه در مورد 23 دویدن ویهاری که به 161 توپ رسید ، گفت: “ببینید ، ویهاری در سه تست گذشته بسیار خوب بود. او نتوانست یک نتیجه عالی کسب کند ، اما امروز همه ما ضربه ویژه او را دیدیم. فکر می کنم ضربه او از 100 ضربه خاص ترش بود ، راهی که بعد از مصدومیت جنگید ، انگیزه نشان داد و آنجا را برای تیم آویزان کرد. این واقعا خوب بود ، همه چیز درمورد آنچه تیم می خواست و شایسته شناخت به خاطر روشی بود که انجام داد. این واقعا ویژه بود که می دید او چگونه مصدومیت خود را کنترل کرد.

“استرالیا یک حمله بولینگ کلاس جهانی دارد ، و سه کاسه سریع عالی است. همه چیز در مورد بازی کردن یک حمله کامل بود ، نه در برابر یک مرد ، همه چیز در مورد نشان دادن شخصیت تا پایان بود ، من واقعا به پسران افتخار می کنم. همه ما پس از ناامید شدیم آزمون در آدلاید ، اما جو خوب بود ، همه از یکدیگر حمایت می کردند و همه سعی می کردند به یکدیگر کمک کنند. “

Rishabh Pant نیز به موقعیت 5 ارتقا یافت و دروازه بان یک ضد حمله 97 را به نمایش گذاشت. رهانه در مورد لعنتی Pant صحبت کرد: “فکر می کنم ما می دانیم او یک بازیکن با کیفیت است ، چپ و راست – ترکیب دست این بود برای ما به خصوص امروز بسیار مهم است. ما ریشاب را به شماره 5 رساندیم ، روش ضد حمله او بسیار خوب بود. او در 97 سالگی بیرون آمد اما این یک ضربه قاطع برای ما بود. من برای ریشاب ، نحوه شکست او بسیار خوشحالم امروز ، این واقعا یک ضربه ویژه بود.

“نگاه کنید ، برای شماره وات Pant ، ما استراتژی افزایش آن را داشتیم و در مورد آن صحبت کردیم. به عنوان یک رهبر ، شما می توانید استراتژی هایی ایجاد کنید. اما در پایان ، این به شخص بستگی دارد که به آنجا برود و کار را انجام دهد ، از او بخاطر مدیریت این کار تشکر می کنیم وی افزود: “ما می دانیم كه Pant می تواند از هر موقعیتی برای ما پیروز شود ، ما به او ایمان داریم و او روز به روز در حال پیشرفت است.”

کشتن 258 توپ با تیمی وحشی از میزبان ، که هرچه آستین خود را انداخته اند ، کار بزرگی نیست. اما دوتایی هندی Vihari و R. Ashwin ایستادند و توانستند این کار را انجام دهند در حالی که تساوی انجام دادند که چیزی بیش از روز پنجم اکشن نبود. کشتار 131 بازی – بیشتر هند ، که در سال 1980 چهارمین آزمایش را به دست آورد – نشان داد که منظور آشوین دقیقاً همان چیزی است که در پایان بازی در روز چهارم SCG از بازی به عنوان جنگجویان واقعی صحبت کرد.

ویهاری علی رغم آسیب دیدگی از ناحیه پا ، یک توپ 161 بدون شکست 23 را به دست آورد ، در حالی که اشوین 39 توپ را از 128 توپ به دست آورد ، زیرا این دو از امیدهای استرالیا برای پیروزی دفاع کردند. در حالی که راویندرا جیدای مجروح در غرفه منتظر بود ، برای هر دوی آنها مهم بود که حتما هند را تا انتها ببینند و این همان کاری بود که بازیکنان از انتهای سمت چپ دست می دادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *