نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تریستان تامپسون در زمینه تولد نوزاد Khloe Kardashians در # 21822 newkerala.com واکنش نشان می دهد

[ad_1]

به گزارش E! اخبار ، طرفداران این زوج را بیش از سهم خود از فراز و نشیب ها طی سالهای گذشته مشاهده کرده اند ، اما با همه اینها ، آنها بهترین والدینی هستند که می توانند در مورد تامسون واقعی دو ساله باشند.

در پیش نمایشی از فصل آینده “همگام شدن با کارداشیانز” ، کلوئی فاش کرد که مشتاق داشتن یک فرزند دیگر است زیرا دیده شده است که می گوید: “کیم ، هر وقت که من یک ویدیو از True را ارسال می کنم ، او به من DM می دهد و مانند او است ، او نمی تواند تمام زندگی خود را به تنهایی بازی کند. “

وی با یادآوری قفل ناشی از COVID-19 ، فاش کرد که برای دخترش احساس بدی دارد زیرا این دختر کوچک هیچ دوستی ندارد. در حالی که او همچنان قصد خود را برای داشتن یک فرزند دیگر نشان می داد ، گفت: “من هرگز تصور نمی کردم که تنها یک فرزند داشته باشم. از آنجا که ایستین اکنون بزرگتر است ، فکر می کنم وقت آن است که یک فرزند دیگر داشته باشم.”

در این ویدئو ، کلوئه از تریستان می خواهد برنامه خود را طوری تنظیم کند که بتواند “با تخمهای یخ زده جنین درست کند”.

وی بعداً به دوربین KUWTK گفت: “من مدتهاست که در فکر خواستن فرزند دیگری هستم. و من از این نظر یک مزیت دارم ، از چند ماه قبل وقتی یخهایم را مسدود کردم این روند را شروع کردم.” طبق E! اخبار.

در پاسخ به اظهارات وی ، تریستان بازیکن NBA نشان داد که او همیشه چهار فرزند می خواهد. وی در حال حاضر پدر دو فرزند است. او پسر 4 ساله خود پرنس تامپسون را با همسر سابق خود جردن کریگ و دختر 2 ساله اش ایست تامپسون را با کلوئه مشترک است.

او ادامه می دهد و به شوخی می گوید: “دو نفر پایین ، دو نفر دیگر برای رفتن”.

به گزارش E! خبر ، اولین نمایش فصل 20 “همگام با کارداشیانز” پنجشنبه 18 مارس ، از ساعت 20:00. توسط E!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *