نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ که با اخراج روبرو شد ، انجمن بازیگران اکران را ترک می کند newkerala.com # 22036

[ad_1]

ترامپ در نامه استعفا به گابریل کارتییریس ، رئیس SAG-AFTRA در مورد “جلسه به اصطلاح کمیسیون انضباطی با هدف لغو عضویت اتحادیه من” گفت که “دیگر نمی خواهد با اتحادیه ارتباط برقرار شود”.

ترامپ گفت: “چه کسی اهمیت می دهد”. او همچنین در مورد افتخار به کار خود در فیلم هایی مانند “تنها در خانه 2” و “شنبه شب زنده” می نویسد – به ذکر چند.

به گزارش واشنگتن پست ، SAG-AFTRA در پاسخ به نامه ترامپ بیانیه کوتاهی صادر کرد “متشکرم”.

در نامه استعفا ، ترامپ گفت که “در زمینه اخبار کابل” کمک زیادی کرد “و” هزاران شغل ایجاد کرد “و در ادامه خطاهای انضباطی را” حتی بی ادبانه تر “خواند.

“اگرچه با کارهای شما آشنا نیستم ، اما از کار در فیلم هایی مانند” تنها در خانه 2 “،” زولندر “و” پول وال استریت هرگز نمی خوابد “بسیار افتخار می کنم. رئیس جمهور سابق نوشت و برنامه های تلویزیونی ، از جمله “شاهزاده تازه هوا زنگ” ، “شنبه شب زنده” و البته یكی از موفق ترین نمایش ها در تاریخ تلویزیون ، “شاگرد” – كه فقط چند مورد را نام برد.

“من همچنین به تجارت تلویزیون کابلی کمک زیادی کردم (که گفته می شود یک سکوی در حال مرگ است و زمان زیادی تا فعالیت من در سیاست باقی نمانده بود) و ایجاد هزاران شغل در شبکه هایی مانند MSDNC و اخبار جعلی CNN همراه با بسیاری دیگر “، وی افزود.

سپس ترامپ به این سازمان حمله کرد و خواستار “تجربه جعلی” توجه رسانه های آزاد شد تا از سوابق ناخوشایند شما (در مورد سازمان) به عنوان یک اتحاد منحرف شود.

“سازمان شما برای اعضای خود کمترین کار را انجام داده و برای من کاری نداشته است – غیر از جمع آوری کمک مالی و ترویج سیاست ها و ایده های خطرناک غیرآمریکایی – و این نشان می دهد که سطح عظیم بیکاری و پرونده های قضایی توسط بازیگران مشهور که حتی یک ویدیو را با عنوان” چرا نیست “ضبط کرد اتحادیه برای من می جنگد؟ “ترامپ گفت.

فرمانده کل سابق نوشت: “من دیگر نمی خواهم با اتحادیه شما در ارتباط باشم. به همین ترتیب ، این نامه برای اطلاع از کناره گیری فوری من از SAG-AFTRA است. شما برای من کاری نکرده اید.”

این اتحادیه در اواسط ژانویه گفت که شورای ملی آن “با اکثریت قریب به اتفاق” در حال رای گیری برای حمایت از رسیدگی انضباطی درباره اقدامات ترامپ است ، که عواقب احتمالی آن از جریمه و تعلیق تا اخراج را شامل می شود.

SAG-AFTRA در یک خبر خبری با اشاره به نقش ترامپ در تحریک حمله و “حفظ یک کار بی پروا از اطلاعات غیرقابل اطلاع رسانی با هدف بی اعتبار کردن و در نهایت تهدید امنیت روزنامه نگاران” ، این ادعاها را کارتریس بیان کرد.

به گزارش ایسنا ، واشنگتن پست به نقل از کارتریس ، “دونالد ترامپ به ارزشهایی که این اتحادیه مقدس ترین آنها را مورد حمله قرار می دهد – دموکراسی ، حقیقت ، احترام به هم نژادان و عقاید آمریکایی های مختلف و مقدسات مطبوعات آزاد حمله می کند.”

رئیس جمهور سابق از سال 1989 عضو SAG-AFTRA بوده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *