نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ پس از تهدید به اخراج از فیلم ، اتحادیه تلویزیونی آمریکا استعفا داد newkerala.com # 22129

[ad_1]

ترامپ در نامه ای که روز پنجشنبه به نمایندگی از 160،000 بازیگر سینما و تلویزیون ، روزنامه نگاران ، شخصیت های رادیو ، ضبط ، خوانندگان ، صداپیشگان ، تأثیرگذارهای اینترنتی ، مدل های مد و سایر متخصصان رسانه به SAG-AFTRA ارسال شد ، گفت که او کمیته انضباطی اتحادیه را می شناسد شین هوا گزارش داد که ممکن است عضویت آن را لغو کند ، اما “چه کسی مهم است”.

“من دیگر نمی خواهم با اتحادیه شما در ارتباط باشم. به همین ترتیب ، این نامه برای آگاهی از خروج فوری من از SAG-AFTRA است. شما برای من کاری نکرده اید.” نامه خوانده شده

ترامپ همچنین در این نامه کارهای سینمایی و تلویزیونی خود را ذکر کرده و می گوید که من همچنین به تجارت اخبار کابل کمک زیادی کرده ام و هزاران شغل در شبکه هایی مانند MSDNC و Fake News CNN و بسیاری دیگر ایجاد کرده ام.

در همین حال ، رئیس جمهور سابق اتحادیه را مقصر دانست که کار زیادی برای اعضای خود انجام نداده است “و این برای من کاری جز جلب مشارکت ها و تبلیغ سیاست ها و ایده های خطرناک غیرآمریکایی نیست.”

استعفای ترامپ ، که از سال 1989 عضو SAG است ، بلافاصله پاسخ دو کلمه ای اتحادیه را به همراه داشت. “متشکرم.”

شورای ملی SAG-AFTRA ، در جلسه ویژه ماه گذشته ، “دلیل احتمالی” پیدا کرد که “ترامپ” قانون اساسی اتحادیه را نقض کرده است “و دستور داد موضوع توسط کمیته انضباطی SAG-AFTRA شنیده شود.

این ادعاها به نقش رئیس جمهور پیشین در تحریک حمله به پایتخت آمریكا در 6 ژانویه و “حمایت وی از یك كار بی پروا از اطلاعات غیرقابل اطلاع رسانی با هدف بی اعتبار كردن و در نهایت تهدید امنیت روزنامه نگاران ، كه بسیاری از آنها اعضای SAG هستند ، اشاره دارد.” AFTRA ”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *