نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ و پنس برای اولین بار پس از شورش های کاپیتول دیدار کردند newkerala.com # 6850

[ad_1]


واشنگتن ، 12 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و مایک پنس معاون رئیس جمهور روز دوشنبه در دفتر بیضی شکل دیدار کردند و اولین گفتگوهای خود را از زمان حمله چهارشنبه گذشته جمعیت طرفداران ترامپ به پایتخت نشان دادند ، جایی که هر دو به کار خود ادامه دادند. در تاریخ 20 ژانویه به پایان می رسد. CNN گزارش داد كه یك مقام ارشد دولت گفت كه آنها در دفتر بیضی ملاقات كرده اند ، آنچه را به عنوان گفتگوی خوب توصیف كرده اند و در هفته بعد درباره آن بحث كرده اند ، “در چهار سال گذشته كار و دستاوردهای دولت منعكس كردند”.

این مقام ارشد گفت: “آنها بار دیگر تأكید كردند كه کسانی كه قانون را زیر پا گذاشتند و هفته گذشته به كاپیتول حمله كردند ، نمایندگان جنبش آمریكا اول نبودند و 75 میلیون آمریكایی آنها را پشتیبانی می كردند و متعهد شدند كه تا پایان دوره نمایندگی خود به نمایندگی از كشور به كار خود ادامه دهند.”

سی ان ان گزارش داد که یک منبع آگاه از این وضعیت ، با استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده ، سرانجام پنس “نگاهی به انتقام POTUS” پیدا کرد.

دموکراتها در کنگره اعضای استیضاح علیه ترامپ را به اتهام تحریک به شورش مطرح کردند و از پنس خواستند تا با استناد به مقامات قانون اساسی برای برکناری ترامپ از قدرت.

در تاریخ 6 ژانویه ، گروهی از وفاداران ترامپ با حمله به ساختمان پایتخت ایالات متحده ، با پلیس درگیر شدند ، به اموال آسیب رساندند ، مرحله افتتاحیه را تصرف کردند و روزن را اشغال کردند. این ناآرامی ها پس از آن رخ داد که ترامپ از هواداران خود خواست تا به آنچه به گفته وی انتخابات سرقت شده است اعتراض کنند.

در شورش ها حداقل پنج نفر جان خود را از دست داده اند. کنگره آمریكا با اعلام ناآرامی ها پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب و كاملا هریس معاون رئیس جمهور منتخب را تایید كرد. بایدن در تاریخ 20 ژانویه سوگند یاد کند.

ترامپ و پنس برای اولین بار از زمان شورش های کاپیتول با یکدیگر دیدار کردند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *