نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ نباید جلسات اطلاعاتی طبقه بندی شده اطلاعاتی دریافت کند: بایدن newkerala.com # 22692

[ad_1]

سی.ان.ان گزارش داد که هنگام مصاحبه وقتی از وی سوال شد که آیا ترامپ در صورت درخواست جلسات اطلاعاتی را باید دریافت کند ، بایدن گفت: “من چنین فکر نمی کنم.”

“من ترجیح می دهم با صدای بلند حدس نزنم … من فقط فکر نمی کنم که او نیاز به انجام جلسات اطلاعاتی داشته باشد. هوش اطلاعاتی چه ارزشی به او می دهد؟ غیر از این که او می تواند بلغزد و چیزی بگوید چه تاثیری دارد؟ “رئیس جمهور اضافه کرد.

به طور سنتی ، روسای جمهور سابق مجاز به درخواست و دریافت توجیهات اطلاعاتی مشابه جانشینان خود بودند.

پیش از این ، یک مقام ارشد دولت به CNN گفته بود که ترامپ تاکنون هیچ درخواستی نکرده است.

سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی روز پنجشنبه به سی ان ان گفت که “جامعه اطلاعاتی از درخواست جلسات جاسوسی اطلاعاتی از روسای جمهور سابق پشتیبانی می کند و مانند همیشه همه درخواست های ورودی را بررسی می کند.”

در اظهارات پس از قیام ژانویه ، بایدن به خبرنگاران گفت: “تا کنون ، من می گویم ، خوب ، بیش از یک سال ، (ترامپ) برای خدمت نامناسب است. وی یکی از بی کفایت ترین روسای جمهور در تاریخ ایالات متحده است. “

دادگاه دوم استیضاح ترامپ هفته آینده آغاز می شود. مجلس نمایندگان ماه گذشته رئیس جمهور پیشین را وادار به تحریک خشونت علیه دولت به دلیل نقش وی در قیام 6 ژانویه در پایتخت ایالات متحده کرد که جان یک افسر پلیس را نیز گرفت. (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *