نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ می گوید ، چهار سال باورنکردنی ، قبل از پرواز از newkerala.com # 11939

[ad_1]

واشنگتن ، 20 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، که بیش از یک قرن و نیم سنت را با کنار گذاشتن مراسم تحلیف جانشین خود نقض کرده است ، قبل از عزیمت به پایتخت آمریکا در روز چهارشنبه ، تلاش کرد تا دستاوردهای دوره خود را فهرست کند.
وی قبل از اینکه برای آخرین بار از هواپیمای ریاست جمهوری استفاده کند – در یک اتفاق خداحافظی کوچک در Joint Base Andrews ، با حضور اعضای خانواده و همکاران نزدیک ، گفت: “چهار سال شگفت آور بود” ، برای پرواز به خانه به پالم بیچ ، فلوریدا.

وی سپس بانوی اول ملانیا ترامپ را به سخنرانی دعوت کرد.

“بانوی اول بودن شما بزرگترین افتخار من بود. از عشق و حمایت شما متشکرم. شما در فکر و دعای من خواهید بود. خدا همه شما را رحمت کند. خدا خانواده های شما را برکت دهد. متشکرم ، “او در سخنان کوتاه خود گفت.

با بازگشت میکروفون ، ترامپ دستاوردهای خود را ذکر کرد.

وی گفت: “امیدوارم که آنها مالیات شما را افزایش ندهند ، اما اگر این کار را انجام دهند ، من به شما گفتم!”

ترامپ همچنین بر همه گیری ویروس کرونا متمرکز شد ، که ماه های آخر کار وی را مختل کرد. وی گفت: “ما کاری انجام دادیم که یک معجزه پزشکی است و آن واکسن است.”

وی با تعریف مجدد ویروس به عنوان “ویروس چینی” و “چیز وحشتناک” ، نسبت به خانواده هایی که رنج زیادی می کشند ابراز “عشق بزرگ” کرد.

ترامپ در خانواده خود نیز حرفی برای گفتن داشت. وی گفت: “مردم نمی دانند كه این خانواده چقدر زحمت كشیده است. آنها می توانستند زندگی بسیار ساده تری داشته باشند ، اما آنها فقط كار خارق العاده ای انجام دادند.”

وی همچنین همسر خود را “زنی با فضل و زیبایی و وقار بسیار” خواند که “بسیار مورد پسند مردم بود”.

ترامپ خطاب به طرفداران خود گفت او “همیشه برای شما می جنگد” و “تماشا و گوش دادن”.

وی گفت: “ما به نوعی باز خواهیم گشت.”

ترامپ همچنین برای دولت جدید آرزوی “موفقیت بزرگ” در آینده کرد – اما به رئیس جمهور جدید جو بایدن یا معاون رئیس جمهور کمالا هریس خطاب نکرد.

اوایل صبح روز چهارشنبه ، برنده ها برای آخرین بار کاخ سفید را ترک کردند ، ساعاتی قبل از سوگند بایدن و هریس.

با همراهی بانوی اول ، ترامپ که دوره او در ساعت 12 ظهر (به وقت آمریکا) به پایان می رسد ، با یک هلی کوپتر ریاست جمهوری تفنگداران دریایی از چمن کاخ سفید به پایگاه مشترک اندروز پرواز کرد.

او قبل از سوار شدن در هلیکوپتر برای صحبت با گروه کوچکی از خبرنگاران متوقف شد.

برای حضور در مراسم خداحافظی دعوت های متعددی از دستیاران قبلی و قبلی ترامپ ارسال شد و به هر مهمان اجازه داده شد تا پنج مهمان بیاورد تا جمعیت قابل توجهی را جمع کند. با این حال ، از آنجا که این لیست شامل بسیاری از کسانی بود که جدایی با آنها شدید بود ، به نظر می رسید که توجه کمی به بازرسی شده است.

چندین نفر که گفته می شود دعوت شده اند ابراز تمایل نکردند که در این مراسم شرکت کنند.

رهبران ارشد ، از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهور و رهبران جمهوری خواه در کنگره ، نیز این رویداد را از دست دادند. آنها برای شرکت در مراسم مذهبی صبح به بایدن در کلیسای جامع سنت متیو ملحق می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *