نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ مهندس سابق گوگل آنتونی لواندوفسکی را عفو می کند newkerala.com # 12087

[ad_1]

سانفرانسیسکو ، 20 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، روز چهارشنبه مهندس سابق گوگل ، آنتونی لواندوفسکی را که به جرم سرقت اسرار تجاری محکوم شده بود ، به طور کامل عفو کرد.
لواندوفسکی برای ماشین خودران گوگل کار می کرد که اکنون Waymo نامیده می شود. وی بعداً یک شرکت کامیون خودران با نام Otto تأسیس کرد که توسط Uber خریداری شد.

این مهندس در میان 73 نفری بود که توسط ترامپ مورد بخشش قرار گرفت و وی همچنین مجازات 70 نفر دیگر را نیز تخفیف داد.

لواندوفسکی روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: “من و خانواده ام از فرصتی که پیش رو داشتیم سپاسگزاریم و از رئیس جمهور و دیگران که به نیابت از من حمایت و پشتیبانی می کنند سپاسگزاریم.”

در آگوست سال گذشته ، لواندوفسکی به جرم سرقت یک راز تجاری به 18 ماه زندان محکوم شد.

در گزارش TechCrunch آمده است ، ویلیام آلسوپ ، قاضی منطقه سانفرانسیسكو گفت كه حبس خانگی “برای سرقت اسرار تجاری ، به هر مهندس درخشان آینده چراغ سبز نشان می دهد. زمان زندان پاسخ این مسئله است.”

در این گزارش آمده است که لواندوفسکی با پرداخت 756،499.22 دلار برای جبران خودروی خودران Google Waymo و جریمه 95،000 دلاری موافقت کرده است.

با این حال ، مهندس اتومبیل راننده اتومبیل هرگز حکم خود را آغاز نکرد ، زیرا آلسوپ با استناد به بیماری همه گیر Covid-19 اجازه داد که آن را به مدت نامعلومی به تعویق بیندازد ، گزارش The Verge.

طبق بیانیه کاخ سفید ، عفو لواندوفسکی توسط بسیاری از افراد در صنعت فناوری از جمله سرمایه گذار جنجالی میلیاردر پیتر تیل ، مدیر عامل شرکت ثیلث سرمایه ، بلیک مسترز ، نماینده هالیوود و مشاور پالانیر مایکل اوویتز و اوکلوس و بنیانگذار آندوریل ، پالمر لوک مورد حمایت قرار گرفت. .

به طور قابل توجهی ، قاضی مجازات او را “مهندس درخشان و ابتکاری که کشور ما به آن نیاز دارد” خواند و افزود که لواندوفسکی “هزینه قابل توجهی برای اقدامات خود پرداخت و قصد دارد استعدادهای خود را وقف دستیابی به خیر عمومی “.

این پرونده به سال 2017 برمی گردد ، زمانی که اوبر و آلفابت ، شرکت مادر گوگل ، بندهایی را درباره اتهام وی در برنامه رانندگی به سرقت بردن فناوری خودرانگیزی خود منعقد کردند.

وایمو در سال 2017 شکایتی را علیه اوبر مطرح کرد و ادعا کرد که اطلاعات سرقت شده مبنای فناوری خودروهای خودران اوبر است.

طبق این پرونده ، لواندوفسکی ، که پیش از این پروژه اتومبیل خودران را رهبری می کرد ، حدود 14000 پرونده را از رایانه خود بارگیری کرد که حاوی اسرار تجاری مربوط به فناوری LIDAR Waymo ، پروژه های صفحه مدار و مستندات آزمون بود.

این شرکت همچنین ادعا می كند كه لواندوفسكی با اصلاح مجدد لپ تاپ خود تلاش كرده رد این اقدامات را از بین ببرد.

لواندوفسکی پس از حضور در گوگل به اوبر پیوست و در آنجا برنامه اتومبیل خودران را در این شرکت حفظ کرد. اوبر در این پرونده او را در سال 2017 اخراج کرد.

شرکت مادر Google Alphabet و Uber در مورد توافق نامه 2018 در مورد ادعاهای سرقت تجاری مخفی توافق کرده اند. اما TechCrunch گزارش داد ، اما لواندوفسكی در پی جلب 4.1 میلیارد دلار از Uber در رابطه با خرید كامیون استارت قبلی خود ، اتو ، است كه توسط كامیون های خودران رانده می شود ، دادخواست ارائه كرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *