نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ در کاخ سفید منزوی می شود ، در حالت خود ترحم newkerala.com # 8277

[ad_1]


واشنگتن ، 14 ژانویه: در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا با تبدیل شدن به تنها رئیس جمهور ایالات متحده که دو بار استیضاح شده است ، تاریخ را می نویسد ، یک منبع روز چهارشنبه (به وقت محلی) گفت که رئیس جمهور کناره گیری اکنون در حال ترحم به خود است. این منبع به سی ان ان گفت: “او در یک حالت خود ترحم است.”

سی.ان.ان گزارش داد که نظر بسیاری از نزدیکان ترامپ این بود که “اقدامات وی منجر به این امر شده است ، هیچ کس دیگری” ، افزود: “او گروهی را تحریک کرد تا برای جلوگیری از بیابان زایی به ساختمان کاپیتول حمله کنند (آرای دانشکده انتخاباتی که رئیس جمهور را تصدیق کرد) “جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات انتخاب کنید) ، او جمهوری خواهان دوست داشتنی زیادی پیدا نخواهد کرد.”

متحدان ترامپ در داخل و خارج کاخ ​​سفید “به طور علنی از او دفاع کردند” و در جریان استیضاح در آخرین تلاش برای استیضاح (در سال 2020) نکاتی را برای گفتگو ارسال کردند. با این حال ، ترامپ در کاخ سفید مجبور شد که خودش را حفظ کند و با انتشار بیانیه ای که ابتدا به فاکس نیوز داد و محکومیت خشونت های بعدی را ارائه داد و سپس یک فیلم پنج دقیقه ای ارائه داد.

“او خودش است ، بسیاری از افراد عقاید را رد نمی كنند. وقتی این اتفاق می افتد ، او به بدترین غریزه خود می رود. حالا كه توییتر در دسترس نیست ، خدا فقط می داند چه نتیجه ای خواهد داشت.” منبع گفت.

پیش از این ، گزارش شده بود که شواهدی که FBI در حال تحقیق است ، حاوی نشانه هایی است که برخی از شرکت کنندگان در راهپیمایی ترامپ در بیضی ، خارج از کاخ سفید ، این رویداد را زودتر ترک کرده بودند ، شاید برای بازیابی مواردی که در حمله به پایتخت.

در تاریخ 6 ژانویه ، گروهی از طرفداران ترامپ در اعتراض به پارلمان که صفحات انتخابات را از صحنه نبرد آمریکا تأیید می کنند ، به پایتخت آمریكا هجوم بردند ، كه آنها آن را فاقد اعتبار دانستند.

در اوایل روز ، ترامپ هزاران هوادار را خطاب قرار داد و بار دیگر ادعای خود را مبنی بر اینکه تقلب گسترده رای دهندگان پیروزی وی در انتخابات را ربود و طرفداران را به ادامه حمایت برای “جلوگیری از سرقت” تشویق کرد.

در این شورش 5 نفر کشته شدند ، از جمله یک افسر پلیس ، همچنین یک جانباز نیروی هوایی و یک طرفدار ترامپ که توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد.

ترامپ خود را در کاخ سفید منزوی می کند ، به روشی “خود ترحم”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *