نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ خواستار عدم خشونت در مراسم تحلیف بایدنز است newkerala.com # 8164

[ad_1]


واشنگتن ، 14 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا از آمریكایی ها خواسته است كه هفته آینده ، هنگام برپایی مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، دست به خشونت نزنند. “با توجه به گزارش تظاهرات بیشتر ، من اصرار دارم که نباید هیچ نوع خشونت ، نقض قانون و هیچ گونه تخریب انجام شود. این چیزی نیست که من مدافع آن هستم و چیزی نیست که من مدافع آن هستم. شین هوا گزارش داد ، رئیس جمهور در بیانیه ای که روز چهارشنبه سخنگوی کاخ سفید صادر کرد ، از همه آمریکایی ها می خواهم تا به کاهش تنش و آرامش کمک کنند.

این بیانیه ترامپ در روزی ارائه شد که مجلس تحت کنترل دموکرات ها آماده تحمیل آن برای دومین بار در زمان ریاست جمهوری خود بود. رئیس جمهور هیچ برنامه ریزی عمومی برای این روز ندارد.

تنها ماده استیضاح که نمایندگان مجلس اندکی پس از بیانیه ریاست جمهوری ، ترامپ را به “دامن زدن به یک قیام” متهم کردند ، هم به نقش وی در خیزش مرگبار هفته گذشته کاپیتول و هم به ادعاهای بی اساس مکرر وی اشاره کرد. که انتخابات با تقلب گسترده رای دهندگان روبرو شد.

روز دوشنبه ، ترامپ اعلامیه اضطراری واشنگتن را که از 24 ژانویه اعمال می شود ، تصویب کرد و تاریخ تحلیف بایدن را که 20 ژانویه است ، پوشش می دهد.

اداره تحقیقات فدرال نسبت به برنامه ریزی برای اعتراضات مسلحانه از 16 تا 20 ژانویه در تمام 50 پایتخت ایالت و از 17 تا 20 ژانویه در پایتخت ایالات متحده در واشنگتن هشدار داده است.

ترامپ در مراسم تحلیف بایدن خواستار “عدم خشونت” شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *