نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ تحریک به خشونت و حملات استیضاح را انکار کرد newkerala.com # 7469

[ad_1]


واشنگتن ، 12 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، که با احتمال استیضاح دوم بی سابقه از زمان حمله هفته گذشته کاپیتول ایالات متحده روبرو بود ، روز سه شنبه هرگونه نقشی در تحریک خشونت را انکار کرد. وی هنگام خروج از کاخ سفید برای سفر به تگزاس برای بازدید از بخشی از دیوار مرزی ، به خبرنگاران گفت: “ما خشونت نمی خواهیم” و افزود: “هرگز خشونت ، مطلقا بدون خشونت”.

به گزارش بی بی سی ، ترامپ آخرین تلاش های دموکرات ها برای استیضاح وی را محکوم کرد و آن را “ادامه بزرگترین شکار جادوگران در تاریخ سیاست” دانست.

وی افزود: “من فکر می کنم این یک خطر بزرگ برای این کشور است و باعث خشم بسیاری می شود.”

ترامپ در گفتگو با خبرنگاران در پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند قبل از پرواز ، دوباره سعی کرد این اتهام را که سخنرانی وی در تجمع هواداران باعث حمله به کاپیتول بود ، هنگام برگزاری یک نشست مشترک برای تأیید پیروزی کالج انتخابات ، رد کند. جو رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون رئیس جمهور منتخب.

وی گفت: “اگر سخنرانی من را بخوانید – و افراد زیادی این كار را انجام داده اند و من آن را در روزنامه ها و رسانه ها در تلویزیون دیده ام – تحلیل می شود و مردم تصور می كنند آنچه من گفتم كاملاً مناسب است”.

ترامپ همچنین ادعا می کند که “افراد دیگر” ، از جمله “سیاستمداران سطح بالا” گفته اند که اعتراضات و شورش های زندگی سیاه پوستان مهم است سال گذشته پس از مرگ جورج فلوید در پلیس ، مشکل بزرگتری نسبت به حادثه واشنگتن است.

وی همچنین ادعا می کند که حذف وی از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی باعث “خشم” می شود.

ترامپ تحریک خشونت و حمله به استیضاح را انکار می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *