نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ تحریک به خشونت و حملات استیضاح را انکار کرد newkerala.com # 7469واشنگتن ، 12 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، که با احتمال استیضاح دوم بی سابقه از زمان حمله هفته گذشته کاپیتول ایالات متحده روبرو بود ، روز سه شنبه هرگونه نقشی در تحریک خشونت را انکار کرد. وی هنگام خروج از کاخ سفید برای سفر به تگزاس برای بازدید از بخشی از دیوار مرزی ، به خبرنگاران گفت: “ما خشونت نمی خواهیم” و افزود: “هرگز خشونت ، مطلقا بدون خشونت”.

به گزارش بی بی سی ، ترامپ آخرین تلاش های دموکرات ها برای استیضاح وی را محکوم کرد و آن را “ادامه بزرگترین شکار جادوگران در تاریخ سیاست” دانست.

وی افزود: “من فکر می کنم این یک خطر بزرگ برای این کشور است و باعث خشم بسیاری می شود.”

ترامپ در گفتگو با خبرنگاران در پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند قبل از پرواز ، دوباره سعی کرد این اتهام را که سخنرانی وی در تجمع هواداران باعث حمله به کاپیتول بود ، هنگام برگزاری یک نشست مشترک برای تأیید پیروزی کالج انتخابات ، رد کند. جو رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون رئیس جمهور منتخب.

وی گفت: “اگر سخنرانی من را بخوانید – و افراد زیادی این كار را انجام داده اند و من آن را در روزنامه ها و رسانه ها در تلویزیون دیده ام – تحلیل می شود و مردم تصور می كنند آنچه من گفتم كاملاً مناسب است”.

ترامپ همچنین ادعا می کند که “افراد دیگر” ، از جمله “سیاستمداران سطح بالا” گفته اند که اعتراضات و شورش های زندگی سیاه پوستان مهم است سال گذشته پس از مرگ جورج فلوید در پلیس ، مشکل بزرگتری نسبت به حادثه واشنگتن است.

وی همچنین ادعا می کند که حذف وی از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی باعث “خشم” می شود.

ترامپ تحریک خشونت و حمله به استیضاح را انکار می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *