نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ بیش از 100 نفر را مورد عفو قرار داده است ، از جمله Bannon newkerala.com # 11710

[ad_1]

نیویورک ، 20 ژانویه: رئیس جمهور آمریکا در یکی از اقدامات اخیر خود به عنوان فرمانده کل قوا ، از جمله استفان بانون ، استراتژیست ارشد سابق خود ، بیش از 100 نفر را عفو کرد.
ترامپ اندکی پس از نیمه شب چهارشنبه موجی از بخشش و تخفیف را اعلام کرد. بانون ، لیل وین ، خواننده رپ ، الیوت برودی ، جمع کننده کمک مالی GOP و کوام کیلپاتریک ، شهردار سابق دیترویت ، از جمله چهره های قابل توجه بخشش به همراه ده ها نفر از افراد با مشخصات پایین بودند که پرونده های آنها توسط طرفداران اصلاحات عدالت دفاعی تشکیل شده است. تپه

ترامپ در حالی که ساعاتی قبل از ترک کار خود در مجموع 143 نفر را مورد عفو قرار داد ، 73 نفر مورد بخشش قرار گرفتند ، در حالی که 70 نفر تخفیف داشتند.

با توجه به اینکه سردبیر سابق اخبار Breitbart پس از بدنام کردن دونالد ترامپ جونیور در کتاب مایکل ولف در سال 2018 ، از بخشش خانواده ترامپ جدا شد ، بخشش بانون شاید جالب ترین مورد در این گروه بود. آتش و خشم.

سخنگوی کیلی مک انانی ، با اعلام بخشش بنون ، گفت: “آقای بانون رهبر مهمی در جنبش محافظه کار بود و به ذکاوت سیاسی خود شهرت دارد.”

بانون بهترین مشاور ترامپ در کارزار انتخاباتی 2016 بود و حدود 7 ماه استراتژیست ارشد کاخ سفید بود. او در ماه آگوست گذشته به جرم کلاهبرداری علیه صدها هزار اهدا کننده که در یک کار جمع آوری کمک برای یک دیوار مرزی خصوصی مشارکت داشتند ، دستگیر و متهم شد.

گزارش شده است که رئیس جمهور قبل از تصمیم برای بنن ، به بخشش فکر کرده است.

ترامپ که در انتشار کتاب ولف ، بنون را به عنوان “استیو بی احتیاط” محکوم کرده بود ، به دنبال انتشار اخبار این ادعا ، از مشاور سابق خود فاصله گرفت.

ترامپ در آن زمان گفت: “من این پروژه را دوست ندارم. من فکر کردم این کار به دلایل تظاهراتی انجام شده است.” “این کاری بود که به نظر من انجام آن نامناسب بود.”

ترامپ همچنین بریدی ، یکی از جمع کنندگان سرمایه کمیته ملی جمهوری خواه سابق (RNC) را که سال گذشته به جرم توطئه برای اقدام به عنوان یک عامل خارجی ثبت نشده به عنوان بخشی از تلاش های لابی در وزارت دادگستری متهم شد ، عفو کرد.

کیلپاتریک ، شهردار سابق دموکرات دیترویت ، در سال 2008 به دلیل دروغ پردازی و ممانعت از عدالت محکوم شد.

و لیل وین پس از اعتراف به جرم اتهامات اسلحه فدرال ، به زندان محکوم می شود. این خواننده رپ که نام اصلی وی دواین مایکل کارتر جونیور است ، در پی مبارزات انتخاباتی در جریان جلسه ای که بعداً هنگام خواستگاری از رای دهندگان سیاه پوست تبلیغ کرد ، با ترامپ دیدار کرد.

ترامپ همچنین حکم بیل کاپری معروف به خواننده رپ کداک بلک را که به جرم اظهارات دروغ در مورد یک سند فدرال به 46 ماه زندان محکوم کرد ، تغییر داد. وی کمتر از نیمی از دوران محکومیت خود را سپری کرده است.

رئیس جمهور چندین نفر را که متهم به جرائم غیر خشونت آمیز مواد مخدر بودند ، از جمله تنا لوگان ، مری آن لاک و کارولین یتس ، و آلیس جانسون ، که توسط ترامپ به عنوان چهره تلاش های اصلاح عدالت کیفری کاخ سفید بخشیده شد ، عفو کرد. روز چهارشنبه چندین نفر از مردم گذشت کردند.

جانسون از جمله کسانی بود که طرفدار بخشش کیلپاتریک بود.

ترامپ به دلیل طرفداری از متحدان سیاسی و افراد کاملاً مرتبط در توزیع بخشش و تخفیف تحت تحقیق است. دریافت کنندگان گذشته شامل رئیس سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ پل مانافورت ، راجر استون ، دستیار قدیمی ترامپ و مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی ترامپ هستند.

ترامپ ماه گذشته پس از شکست در انتخابات ، دو بخشش قابل توجه صادر کرد ، از جمله برای کریس کالینز و قانونگذاران سابق جمهوری خواه ، رئیس پیشین مبارزات انتخاباتی خود ، پل مانافورت ؛ دوست و مشاور دیرین راجر استون ؛ و چارلز کوشنر ، پدر دامادش جارد کوشنر. وی همچنین مایکل فلین ، مشاور امنیت ملی سابق خود را که به جرم دروغ گفتن به FBI در رابطه با تحقیقات بازپرس ویژه رابرت مولر ، مقصر شناخته شد ، مورد عفو قرار داد.

حدس و گمان های زیادی وجود داشت تا اینکه روز سه شنبه ترامپ ترجیح می دهد در ساعات رو به کاهش خود به عنوان رئیس جمهور چه کسی ترجیح دهد که بخشود. برخی از جمهوری خواهان خواستار عفو ترامپ از جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس یا ادوارد اسنودن ، کارمند سابق آژانس امنیت ملی شده اند ، اما هیچکدام مورد عفو قرار نگرفته اند.

روسای جمهور کشورها معمولاً در روز آخر کار خود چندین بار بخشودگی یا شیفت می دهند. در هفته های اخیر ، گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ترامپ پس از ترك دفتر خود ، برای محافظت از آنها در برابر اتهامات فدرال ، به پیشگیری آمرزش خود یا فرزندان بزرگتر خود خواهد پرداخت. ترامپ این کار را نکرد ، اگرچه هنوز با استیضاح در سنا و احتمال تحقیقات دولت در هفته های آینده روبرو است.

ترامپ صبح چهارشنبه واشنگتن را ترک خواهد کرد و روش معمول حضور در مراسم تحلیف رئیس جمهور آینده را کنار خواهد گذاشت. ترامپ با مراسمی به پایگاه مشترک اندروز در خارج از منطقه اعزام می شود. در همین حال ، جو بایدن حوالی ظهر طی مراسمی کوتاه در پایتخت آمریکا به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *