نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ برای دومین بار تحت تأثیر قرار گرفت ، 10 جمهوریخواه صفوف newkerala.com # 8196 را شکستند

[ad_1]


نیویورک ، 14 ژانویه: یک روز دیگر برای کتاب های تاریخی ، فقط یک هفته پس از حمله وحشیانه طرفداران ترامپ به کاپیتول ایالات متحده در تلاش شدید برای جلوگیری از صدور گواهینامه پیروزی جو بایدن ، دونالد ترامپ برای دومین بار تحت تأثیر مجلس نمایندگان قرار گرفت. ایالات متحده آمریکا. وقتی ساعت به 4.40 بعد از ظهر در ساحل شرقی ایالات متحده رسید ، تعداد آرا for برای عضو واحد استیضاح 232-197 بود. ده جمهوری خواه در روزی که بحث با سرعت برق پیش می رفت ، صفوف را استیضاح کردند و به استیضاح ترامپ رأی دادند ، بسیاری از آنها به دلیل خشم دو ژانویه به خشم دو حزب متهم شدند.

در این روند ، جایگاه دونالد ترامپ در تاریخ دوباره تعریف شد. هنوز هم چالش برانگیز ، ترامپ کاخ سفید را به عنوان اولین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا که دو بار استیضاح شده است ترک خواهد کرد.

ترامپ همچنان از پذیرش نتایج انتخابات سال 2020 ایالات متحده امتناع می ورزد و پس از اصرار هزاران هوادار خود برای راهپیمایی به پایتخت و “جلوگیری از سرقت” در میان همه گیر همه گیر که منجر به کشته شدن بیش از 370،000 نفر در کشور شده است ، تا حد زیادی سکوت کرده است.

استیضاح دوم ترامپ ، چهار سال پس از استراتژی رئیس جمهور آمریکا در قطع و سوزاندن ، ریاست جمهوری ترامپ را به طرز خیره کننده ای بسته می کند.

نرده های اطراف ترامپ بالاخره فروریخت. این سد پس از از دست دادن دو کرسی جمهوری خواهان در مجلس سنا در جورجیا شکست. در 6 ژانویه هرج و مرج در پایتخت ایالات متحده به وجود آمد ، و همه اطلاعاتی که آن روز از bedlam فوران کرد ، به وجود آمد. قانون گذاران عصبانی بودند. شایعه شده بود که نانسی پلوسی و مایک پنس در لیست محبوب قرار دارند. توییتر ترامپ را ممنوع کرد و بودجه شرکتها عملاً طی 72 ساعت پس از حمله تبخیر شد.

ترامپ برای اولین بار در سال 2019 به دلیل روابطش با اوکراین توسط مجلس تحسین شد ، اما سنا در اوایل سال 2020 برای توجیه رأی داد

ترامپ برای دومین بار تحمیل می کند ، 10 جمهوری خواه صفوف را می شکنند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *