نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ برای آخرین بار کاخ سفید را ترک می کند newkerala.com # 11991

[ad_1]


واشنگتن ، 20 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، که با کنار گذاشتن مراسم تحلیف جان بایدن ، جانشین خود ، سنت قدیمی را نقض می کند ، صبح زود چهارشنبه برای آخرین بار کاخ سفید را ترک کرد.
رئیس جمهور کنارگذاشته شده ، همراه با بانوی اول ملانیا ترامپ ، که دوره ریاست جمهوری وی ساعت 12 ظهر (به وقت ایالات متحده) به پایان می رسد ، از چمن کاخ سفید با یک هلی کوپتر ریاست جمهوری تفنگداران دریایی به پایگاه مشترک اندروز ، جایی که یک مراسم کوچک خداحافظی در آن برنامه ریزی شده است ، پرواز کرد. ، قبل از اینکه برای آخرین بار از هواپیمای ریاست جمهوری استفاده کنید – برای پرواز به پالم بیچ در فلوریدا.

او قبل از سوار شدن در هلیکوپتر برای صحبت با گروه کوچکی از خبرنگاران متوقف شد.

برای حضور در مراسم خداحافظی دعوت های متعددی از دست اندرکاران و اعضای سابق ترامپ برای حضور در مراسم خداحافظی ارسال شده است. با این حال ، از آنجا که این لیست شامل بسیاری از کسانی بود که جدایی با آنها شدید بود ، به نظر می رسید که توجه کمی به بازرسی شده است.

چندین نفر که گفته می شود دعوت شده اند ابراز تمایل نکردند که در این مراسم شرکت کنند.

همچنین قرار بود رهبران ارشد ، از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهور و رهبران جمهوری خواه در کنگره ، این مراسم را از دست بدهند. آنها برای شرکت در مراسم مذهبی صبح به بایدن در کلیسای جامع سنت متیو ملحق می شوند.

ترامپ برای آخرین بار کاخ سفید را ترک می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *